Последно посещение: Съб Ное 18, 2017 12:46 am Галерия Галерия   Дата и час: Съб Ное 18, 2017 12:46 am

[ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Викам да се поопознаеме ако искате! 
Автор Съобщение
Аватар

(View: Всички /В Темата)

Мнение Re: Викам да се поопознаеме ако искате!
Иветц ти си си ти,
квото и да правиш,както и да го правиш,знаеш положението,аз поне съм ти свикнала :lol:

аре земи се извини на още някой и ще ти хареса,

просто няма да те оставя на мира {}

Сря Май 06, 2009 10:34 pm Профил

Не бе хора,аз просто не разбрах от какво се възмутиха тези жени?..........от това,което обичат ли?(да не се впускам в детаили как и къде го обичат!

А риболова,го предпочитам пред секса,затова егоистично си го пазя за себе си.В неделя съм на риба,но...............

Няма какво да си говориме до като възмутените не си кажат какво ги възмути!Днес съм аз,утре ще е друг.От съпрузите си възмущавате ли се като ги видите голи?

Последна промяна ivetsa69 на Чет Май 07, 2009 11:33 am, променена общо 1 път

Чет Май 07, 2009 5:07 am Профил

ivetsa69 написа:
Силикона е скатан брат ми поради обидата в очите на дамите.
ИЗВИНЯВАЙ брат.
Това е щото те си пазят силикона като техен приоритет.Ама ето,че за една снимка и ние можеме да се сдобиеме.Не допусках обаче,че може да изревнуват дори и силикона.

Чет Май 07, 2009 5:10 am Профил

Иво аз му се зарадвах, не съм се възмутила, ама аз съм без възпитание нормално е за мен :sweet: {}

Чет Май 07, 2009 6:08 am Профил ICQ
Аватар

ivetsa69 написа:
Не бе хора,аз просто не разбрах от какво се възмутиха тези жени?..........от това,което обичат ли?(да не се впускам в детаили как и къде го обичат!

А рибо;ова,го предпочитам пред секса,затова егоистично си го пазя за себе си.В неделя съм на риба,но...............

Няма какво да си говориме до като възмутените не си кажат какво ги възмути!Днес съм аз,утре ще е друг.От съпрузите си възмущавате ли се като ги видите голи?

Възмути ме тоталната ти липса на усещане!!!

Нито вибратора, нито истинската ти пишка могат ме възмутят. Но човек винаги трябва да знае, къде, как, и по какъв начин да ги ползва.

Не можеш да отидеш на опера по бански, нито на плажа по фрак. Големите хора знаят как да са адекватни и в час.

За мен това е форум, където си изливам душата, творя, показвам една по-лирична, романтична и нежна част от себе си. И тук нахлуването с пишката напред не ме възмущава, а ме ядосва простащината и неадекватността на акта.

Ако някой твърди че ми е приятел и съм го поканила с мен на бал в двореца, няма да дойде по гащи, нали? Или ако тръгне, аз ще съм тази, която ще залепя шамара на приятеля си и ще му кажа .. "Марш да се облечеш, няма да ме излагаш!"

И оправданието, че това е шега не върви. Аз пък и всичко останали тук сме достатъчно интелигентни и с чуство за хумор, за да приемем една адекватна и на място поднесена шега. Ако ми беше пратил тази снимка в общия чат на скайп, където се глезим непрекъснато, проблем нямаше да има никакъв. Дори ако я беше метнал в някоя от темите за секса в потвърждение на някакво твое мнение - също.. Но да влетиш и с почти първия си пост в темата наздравица, за мен е нагла повокация, която крещи "Абе лелкииии, ай се размърдайте малко." Тези крясъци без да ме обиждат, ми досаждат тук. Когато искам да си крещя и да се псувам ще дойда във Форума на Слави.

Освен това, след като си се извинил, някак не отива да искаш и обяснения, че и да настояваш за това. Не се вързват двете - извинението и изискването на отговори. Кое е истината?!?

И за неразбралите - НЕ НАПАДАМ ИВО, А САМО НЯКОИ НЕГОВИ ПОСТЪПКИ, КОИТО СА НЕАДЕКВАТНИ ПО МЯСТО И ВРЕМЕ!!!

Чет Май 07, 2009 8:22 am Профил Галерия на потребителя WWW

Здрасти Миме! :|

Различните хора различно гледат и различно виждат нещата!Аз защо ли се надявах,че тази снимка щеше да ти събуди романиката и да ти даде муза да сътвориш едно крилато произведение?
Освен това от къде знаеш,че не бих отишъл на плажа по фрак?Нали там ще го сваля все пак.
А нали ме знаеш,че съм си простак,но справедлив,няма как да не ти кажа,че снимката не я пльоснах в някоя от творческите ви теми а си отворих нова тема за това.На който не му харесва просто да подминава темата а не да проявява дискриминация!Колкото до приятелката ми която ме кани на бал в двореца,ако наистина ми е приятелка ще ме познава какъв съм и ще знае какво да очаква от мен.При това положение или ще си направи сметката дали да ме кани или ще ме помоли поне 2 часа да не съм себе си а няма да ми зашлеваи шамар а аз от моя страна ще си преценя мога или не мога,искам или не искам,заслужава ли тя или не и въобще ходи ли ми се на бал.

В крайна сметка обаче заглавието на темата е да се поопознаеме.И ето,че чрез една просташка(или шеговита) снимка с теб се опознаваме повече.Значи снимката си е свършила работата.

Не ми се сърди Миме,знаеш,че си ми слабост! :|

Чет Май 07, 2009 10:54 am Профил

bodlivata написа:
Иво аз му се зарадвах, не съм се възмутила, ама аз съм без възпитание нормално е за мен :sweet: {}
Бодилче,ти не си без възпитание,ти просто си ги разбираш някои неща! :|

Чет Май 07, 2009 11:13 am Профил
Фурия
Аватар

Ив,как въобще се добра до силикона :o това е дамски атрибут:!:
Надявам се освен снимката да нямате обща работа :oops:
Едва ли е нужно повече ровене ;)

Да минем по същество-ти кой си,какво обичаш и какво обожаваш:?:

ако ти предложа да закопаем труп,ще приемеш ли :?:

що бре :satisfied:

Чет Май 07, 2009 12:38 pm Профил Галерия на потребителя

Шери.Силиконовият атрибут аз го купих като подарък на жена ми,когато ме няма в къщи да има поне нещо от мене за нея.А общо с него нямам освен,че е в едно от нощните шкафчета в спалнята ми.
Кой съм аз ли?Аз съм си Ивеца и нищо повече.
За тебе не само бих закопал труп,за тебе бих превърнал някой в труп и след това да го закопая. :|

Чет Май 07, 2009 1:38 pm Профил

Прикачени файлове:
SP_A0055.jpg
Прикачени файлове:
SP_A0034.jpg
Прикачени файлове:
SP_A0024.jpg
Ето и за рибарките малко материал:

Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Чет Май 07, 2009 4:41 pm Профил
 [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща