Последно посещение: Нед Юни 25, 2017 12:29 am Галерия Галерия   Дата и час: Нед Юни 25, 2017 12:29 am

[ 768 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77  Следваща
Дамски салон 
Автор Съобщение
Sorceress
Sorceress
Аватар

(View: Всички /В Темата)

Мнение Re: Дамски салон
Отдавна не съм се съгласявала изцяло с нечий пост, но... ето че настъпи и този момент.
Напълно съгласна съм с написаното от теб, Виталка. И е на база личния ми опит и наблюдения върху моя живот, на околните, върху живота изобщо.
Имах и стих по темата:

Замлъкна ли...
няма път за връщане,
изгорил ще си последните мостове,
които аз оставих да прегръщат
тъжните ти... мрачните усои.
Ти избираш, но...
нека ги забули времето
и обраснат в спомени
за минало несвършиЛо,
някой ден по тях ще минат нови
и пак ще Е,
макар че няма да е същото...

Това е моето виждане за връзките мужду хората. Да се запазят мостовете... дори и никога да не минем отново по тях, нека са живи... вярвам в приемствеността, вярвам че всеки човек оставя следи, макар и невидими, визирам нас-обикновените хора, а не имената, с които е белязана историята.
Едно от личните ми правила е, да не се вричам, заричам, кълна и т.н. Смятам, че максимализмът е пагубен.

Сря Юли 06, 2011 9:35 am Профил Галерия на потребителя

Аз мисля, че най-окончателните неща обикновено се случват без думи. Това с многото панаири и ...разни други неща обикновено е признак на нечий нрав и маниер на поведение, нищо не означава повече от това.
Та и мостовете, когато се срутят, няма нужда да се обявява това, то се знае.

Чет Юли 14, 2011 1:18 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

Извинете, ама некво ми е безмъжовно отдавна. Само че това поражда единствено спокойствие, лежерност и огрооооооооооомно облекчение.
Случайно да съм се повредила нещо?!?!?

Пет Юли 15, 2011 6:15 pm Профил Галерия на потребителя WWW

абсолютно не, принцес. някъде умните обясняват, че така или иначе дори в ежедневните контакти с противоположния пол задължително присъства някаква форма на съспенс. предполагам, че отъствието на това води именно до състоянието на лежерност и лекота. :dance:

Сря Авг 03, 2011 1:20 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

8-) Отдъхнах си, след тези думи, Ракълке.
Честно казано ми е по-вдъхновяващо и приятно да гледам мъжете като човеци, което не значи, че не си давам сметка, че са мъжове, но някак това мъжество не вълнува жената в мен, а радва човека.

Бе ся кво казах и аз точно не се разбрах, ама поне си знам, какво имам предвид. Само не ме карайте да обяснявам преди да е отминало лятото, щото нямам шанс. :oops:

Чет Авг 04, 2011 10:59 am Профил Галерия на потребителя WWW

аЗ обаче много добре те разбрах. Напоследък подобно усещане така ме умилява, че ми идва да се разплача или поне да се разплета, примерно дебели чорапи на мъжете за зимата. :lol:
хммм, абе дали все пак не е някакъв подозрителен признак на...остаряване това нашето? :o

Пон Окт 03, 2011 7:57 pm Профил Галерия на потребителя
Sorceress
Sorceress
Аватар

шшшшт... за остаряване вие не ми говорете :P
аз си се подмладявам, да не кажа, че си се вдетинявам
обаче чорапи не съм плела, не плета и няма да плета :lol: (въй, това не беше ли заричане)
Постоянно съм сред мъже, интелигентни, готини хора(а ако видите новият млад колегааа... Джони Деп ряпа да яде)... така че няма как да ми е безмъжово, а и определено уважавам мъжкия пол.
С мъжете в повечето случаи ми е по-лесно да се разбера, отколкото с жените. Откакто се помня все е така. Разбира се има и изключения, но... толкова са малко, че не си заслужава да ги споменавам.

Пон Окт 03, 2011 8:53 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

:date:

Въпроси към жените???

Имаме ужасно много въпроси към жените, обаче понеже (както знаеш) сме срамежливи, ще ги попитаме само няколко базови неща.

Въпрос 1: Защо си снимате даденостите, поствате във фейсбук, а после мрънкате, когато някой ги коментира просташки?
Сега, не ни разбирайте грешно - красивите мамили за това са направени - да се гледат, да се снимат, да се мачкат и разни други неща. Обаче няма логика в това да ги щракнете на портрет, а псоле позьорски да обяснявате как всички коментиращи мъже са под вашето изтънчето интелектуално равнище. Ми, не са.

Въпрос 2: Защо the fuck продължавате да се снимате с патешката физиономия?
"Муцка", "duckface", както искате го наричайте, но - изненада, изненада - това не е секси. Фолк-гърлите може и да си мислят, че такава снимка директно ги прави най-елитни свиркаджийки в очите на мъжката аудитория, ама истината е, че просто демонстрират отчаяние и лош вкус. (Освен ако не е някоя с наистина минетчийски устенца, тогава може и да й простим... Т.е. да не й простим! Да, де...)

Въпрос 3: Защо говорите толкова много?
Момичета, момичета, ние ви се кефим. И то много! Но сме сигурни, че можете да правите далеч по-приятни неща с устенцата си. Водим ви на ресторант, клуб, бар, някъде не за да чуем какви обувки си е взела Катето и защо новата на Пешо от горния етаж е пача. Освен това винаги ще е прекрасно да ни казвате нещата директно, а не да увъртате с хиляди излишни думи и да очаквате, че ние ще се досетим какво се крие в главите ви.

Въпрос 4: Защо се самоснимате като побъркани?
Вярно е, поствали сме цяла серия секси автофотоси на тъпи патки пред огледалото, с телефон или евтино апаратче... Признаваме! Обаче тая мода, която дойде и при родните девойки, никак не ни радва. А ако толкова държите на тоя тип велики кадри - ОК, ама дрехите ви не ни вълнуват, пробвайте без тях!

Въпрос 5: Защо, о, защо винаги носите бельо?
Определено секси бельото може да е съвършена подправка за една дълга нощ. Обаче в момента, когато искаме едно бързо до стената, никак не ни се занимава с новата покупка, която нагло прикрива важните ви части. А репликата "Виж, виж, мило, не ти ли харесва новия ми сутиеееен?" ни побърква буквално.

Въпрос 6: Защо ядете сладолед за успокоение?
Това пак навлезе от тъпите американски филми и сериалчета. А човечеството е измислило много по-добър и практичен антидепресант - алкохолът! (Лигавите коктейлчета не се броят!)

Въпрос 7: Защо го играете на трудно достъпни?
Както казва един приятел: "Ама защо се дърпа тая - нали и на нея ще й е хубаво!". Ако наистина не се кефите на някого, отрежете го и толкоз. Всякаквите там игрички на "Да, ама не..., ама да..., ама всъщност..." са крайно излишни и в края на краищата не носят дивиденти никому.

Въпрос 8: Защо се ровите в нашето пространство?
Нашето чекмедже, нашият телефон, нашият мейл, нашият туитър, нашият фейсбук, нашите регистрации из всякакви сайтове и форуми са си наши. Нали? Ако искате да не намирате неща, които да ви ядосат, разплачат, натъжат, накарат да ни застреляте с ловна пушка - ми, просто не търсете улики.

Въпрос 9: За какво толкова си говорите в тоалетните?
Поредното филмово клише, но все пак си е в пълна сила и в нашата действителност. Този как я погледнал, оная как била облечена, а дали съм си изскубала веждите, а пък дали косата ми е ОК - bitch, pleeease!

Свито от мен.бг

Съб Дек 03, 2011 2:44 pm Профил
Аватар

dr.house написа:
:date:
Въпроси към жените???

Е, аз не съм жените, а само една шматка, но пък сега точно имам време, настроение и вдъхновение да отговарям на такива въпроси.

dr.house написа:

Въпрос 1: Защо си снимате даденостите, поствате във фейсбук, а после мрънкате, когато някой ги коментира просташки?
Сега, не ни разбирайте грешно - красивите мамили за това са направени - да се гледат, да се снимат, да се мачкат и разни други неща. Обаче няма логика в това да ги щракнете на портрет, а псоле позьорски да обяснявате как всички коментиращи мъже са под вашето изтънчето интелектуално равнище. Ми, не са.

Толкова е простичко - правим го защото ни е кеф. Кеф ни е да се снимаме и още по-голям кеф е да мрънкаме срещу мъжката простащина. Ооооо, супер готина женсковня (моята думичка за женска лигавня)си е това.

Освен това, кой и къде е казал, че трябва да има логика в това, което правим?!? Вие пък мъжете, защо не успяхте да схванете, че логиката е последното нещо, което трябва да търсите и очаквате в действията и думите ни.
dr.house написа:

Въпрос 2: Защо the fuck продължавате да се снимате с патешката физиономия?
"Муцка", "duckface", както искате го наричайте, но - изненада, изненада - това не е секси. Фолк-гърлите може и да си мислят, че такава снимка директно ги прави най-елитни свиркаджийки в очите на мъжката аудитория, ама истината е, че просто демонстрират отчаяние и лош вкус. (Освен ако не е някоя с наистина минетчийски устенца, тогава може и да й простим... Т.е. да не й простим! Да, де...)

Ъъъъъ, fuck, но не разбирам за каква точно физиономия става въпрос :roll: . Само че твърдя уверено, че за всеки влак си има пътници и със сигурност има и такива мъже, у които патешката физиономия директно води до асоциация с класен минет и действа провокиращо сексуално. От както свят светува е известно, че търсенето определя предлагането и след като държите на логиката, то тогава именно тук е лесно да се заключи съвсем логически, че щом има предлагане, то е ясно че търсенето на подобни физиономии също го има и то не е никак малко.

dr.house написа:

Въпрос 3: Защо говорите толкова много?
Момичета, момичета, ние ви се кефим. И то много! Но сме сигурни, че можете да правите далеч по-приятни неща с устенцата си. Водим ви на ресторант, клуб, бар, някъде не за да чуем какви обувки си е взела Катето и защо новата на Пешо от горния етаж е пача. Освен това винаги ще е прекрасно да ни казвате нещата директно, а не да увъртате с хиляди излишни думи и да очаквате, че ние ще се досетим какво се крие в главите ви.

Отговорът е същия като на първия въпрос - защото ни е кеф. Доставя ни огромно удоволствие, разтоварва ни, така ни е по-лесно да си подреждаме хаоса в главите и да изследваме вашето търпение и ниво на поносимост и обожанието ви към нас.

А това, че нещо на вас ви е прекрасно, не означава че трябва да го правим, за да ви улесняваме. За разлика от вас, ние си имаме скрита идея, че не е важно да ви е лесно, а да ви е интересно. И колкото и да пищите, че ви отегчават чисто женските ни бръщолевения, от опит знам, че изпадате в двойно по-голям ужас, ако ги сменим с дълбоки философски, научно-технически или политически теми. Защо просто не сте доволни, когато сме жени, а мрънкате. Само се сетете, какъв кошмар ще ви образува една жена, която започне да ви говори или не говори, но реагира по мъжки, както уж много държите. Хахахаах, ох, виждала съм ужаса от подобно нещо по мъжките лица.

dr.house написа:

Въпрос 4: Защо се самоснимате като побъркани?
Вярно е, поствали сме цяла серия секси автофотоси на тъпи патки пред огледалото, с телефон или евтино апаратче... Признаваме! Обаче тая мода, която дойде и при родните девойки, никак не ни радва. А ако толкова държите на тоя тип велики кадри - ОК, ама дрехите ви не ни вълнуват, пробвайте без тях!

Е, сам дадохте отговор - защото е нова мода при родните девойки. Трудно ми е да я коментирам, защото малко се разминавам с девойската възраст. Но се обзалагам, че ако бях в такава, вероятно щях и аз с огромно удоволствие да експериментирам самоснимането от различни ъгли, профили, муцки, светлинка, протягане повече или по-малко. Ей, така просто за забавление, без изобщо да ми хрумва, че това може да дразни някого. Пък и го правя за себе си и изобщо не би ми пукало, дали и защо някой ще обърне внимание на това. Точно както бих експериментирала с часове пред огледалото различни цветове, варианти, модели на грим и прическа.

И всъщност няма нищо лошо в това, че тази нова мода не ви вълнува никак. Само че защо тогава, мамка му пак сте се размрънкали, че не ви радвала новата мода. Ами подминавайте и се спирайте на каквото ви радва. Аре сега пък да си спрем всичките си женски радости, за да ви угаждаме. Ясно е че угода няма - нито ние на вас, нито вие на нас.

dr.house написа:

Въпрос 5: Защо, о, защо винаги носите бельо?
Определено секси бельото може да е съвършена подправка за една дълга нощ. Обаче в момента, когато искаме едно бързо до стената, никак не ни се занимава с новата покупка, която нагло прикрива важните ви части. А репликата "Виж, виж, мило, не ти ли харесва новия ми сутиеееен?" ни побърква буквално.

Ми не носим винаги.

Ама вие верни на мъжката си тотална несетивност за подходящия момент и готовността ни за едно бързо,
все не уцелвате времето, мястото и настройката ни... а явно и липсата ни на бельо.

А колкото до това, че репликата за новия сутиен ви побърква - оооооооооооо , прекрасно - целта е постигната и все пак сме ви побъркали така, че да го отпратите с рязко движение долу 8-) .

Всъщност, наистина ли не вдявате, че понякога е адски секси да ви влудяваме по един или друг начин. Усещането, че докато се правим на тъпи ви вадим от равновесие е страхотно и ни позволява поне за миг да владеем положението :lol: .

dr.house написа:

Въпрос 6: Защо ядете сладолед за успокоение?
Това пак навлезе от тъпите американски филми и сериалчета. А човечеството е измислило много по-добър и практичен антидепресант - алкохолът! (Лигавите коктейлчета не се броят!)

Бабината ви на припек! Ако когато се вбесим, започнем да обръщаме водките и да псуваме, сритваме първото попаднало ни пред очите или трещим по масата, тогава ще запищите, накъде е тръгнал този свят и къде останаха дамите, които разтоварваха с шоколад, сладолед или лейдис коктейлис.

Ама и вие не се знаете, какво искате де. А иначе това е основното ви обвинение срещу нас.

Нищо не боядисва света ми отново в розово, толкова бързо колкото любимо сладко изкушение или шопинг терапията.

Вие си пийте алкохолът, но защо, мамка му, и ние трябва непременно да приличаме на вас, за да ни се кефите. И пак повтарям - ако го направим, ще сте отвратени всъщност.

dr.house написа:

Въпрос 7: Защо го играете на трудно достъпни?
Както казва един приятел: "Ама защо се дърпа тая - нали и на нея ще й е хубаво!". Ако наистина не се кефите на някого, отрежете го и толкоз. Всякаквите там игрички на "Да, ама не..., ама да..., ама всъщност..." са крайно излишни и в края на краищата не носят дивиденти никому.

А вие защо се ядосвате? Като не ви се играе, бегом и да ви няма. Кво сте се разхленчили, че играем. Играе ни се и си играем. На вас като не ви се, не се впускайте да играете. И на нас като ни писне, ще си ви отрежем директно или ще се съгласим директно без увъртания. Но това си е наш избор и решение. ие си правете вашия и не се месете, защо ние това или ние онова.

Пак от опит ще споделя - като играя - що играеш, като си плесна директно - еееееее , не може ли по-деликатно. Ми майната ви. Можем и така, и иначе, и по-друг начин, и по трети и пети дори, така че си е наше право да си избираме, кога, с кого, как и какво. Вашето право е да играете или не, да мърморите или не, да се кефите или не.

dr.house написа:

Въпрос 8: Защо се ровите в нашето пространство?
Нашето чекмедже, нашият телефон, нашият мейл, нашият туитър, нашият фейсбук, нашите регистрации из всякакви сайтове и форуми са си наши. Нали? Ако искате да не намирате неща, които да ви ядосат, разплачат, натъжат, накарат да ни застреляте с ловна пушка - ми, просто не търсете улики.

За да се заровим, значи с нещо сте ни провокирали. Някак сте подали сигнали на интуицията ни, че вече не сте с нас на 100%. И щом сме се заровили, значи определено искаме да намерим нещата, нищо че след това ни е ясно че ще се ядосаме, натъжим, разплачем. Но искаме да сме наясно къде сме, какво сме и как да продължим. ...Друг е въпросът дали ще имаме сили да го направим. За съжаление, често се надценяваме. Хмммм... случваме си нещо от рода на това, което прочетох наскоро в книжка и ме закова "Ще ви се отворят очите да познавате доброто и злото - им бе казал врагът. И очите им наистина се отвориха, но какво печално проглеждане беше това! Всичкоу което спечелиха от него бе познаването на злото и проклятието на греха."
dr.house написа:

Въпрос 9: За какво толкова си говорите в тоалетните?
Поредното филмово клише, но все пак си е в пълна сила и в нашата действителност. Този как я погледнал, оная как била облечена, а дали съм си изскубала веждите, а пък дали косата ми е ОК - bitch, pleeease!

Ооооооооооооооооооо, как пък да не ви кажем всичките си женскости. После пак ще пищите, защо сме правели това и това. Освен за изброените си говорим за толкова много неща, които дори не подозирате и ако искахме да ги знаете, нямаше да си ги казваме в тоалетните. :pff:

PS

Горните отговори са тотално моментни, съвършено необмисляни и спонтанни и е възможно в някакви следващи моменти, авторката им да вярва в съвсем други отговори на зададените въпроси.

Жена, какво да я правиш :dance:

Второ PS

Сори за грешките - правописни, стилистични и всякакви, но съм от съвременните модерни мързелки, които често в интернет пишат, не проверяват, не редактират и често дори не си спомнят, какво са написали.

Съб Дек 03, 2011 11:21 pm Профил Галерия на потребителя WWW

Цитат:
А вие защо се ядосвате? Като не ви се играе, бегом и да ви няма. Кво сте се разхленчили, че играем. Играе ни се и си играем.

суперрррррр! :n1: Принсес, направо ми взе дъха. :lol: {} чудя се дали бих могла да скалъпя някакви смислени отговори и аз. ама имам странното чувство, че три от въпросите се дублират. истината е, че за доста мъже сме трудно достъпни. а за някои направо недостъпни. сещам се за онзи вицов отговор на какво е кучка? :dance:

Нед Дек 04, 2011 8:51 pm Профил Галерия на потребителя
 [ 768 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77  Следваща