Последно посещение: Съб Ное 18, 2017 12:48 am Галерия Галерия   Дата и час: Съб Ное 18, 2017 12:48 am

[ 128 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
Недостатъците на секса 
Автор Съобщение

(View: Всички /В Темата)

Мнение Re: Недостатъците на секса
И всье пак...
един от главните му недостатъци за мен си остава, че е свързан с любовта.

Ако не беше така, нямаше да има толкова разочарован народ.

Въобще много лукавство има в създаването ни. :geek:

Съб Окт 16, 2010 1:32 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

аз си мисля, че главно разочарованията идват от осъзнаването на факта, че не може да притежаваш.

Съб Окт 16, 2010 1:34 pm Профил Галерия на потребителя

Ели, този път го погледната от другата страна ти. :lol: Предполагам по инерция. Сакътлъкът ,който споменаваш е от компетентността на любовта.
Имах предвид баш секса. Говря за хората, които така го свързват с любовта, че по тази причина им е невъзможно да посегнат към него без усещането за нея.

По отношение на притежанието, вярвай ми - може! Има доста примери около всеки от нас.

И макар, че вярвам в двупосочното притежание, достатъчно съм се нагледала и на еднопосочното такова.

Но за секса беше думата.

пОДОБНО ОБВЪРЗВАНЕ Е ДОСТА ТЕЖКО ЗА ПРИНОСИТЕЛЯ. Мисля, че единственият възможен изход е рязка промяна в посоката на чувствата. А това често подяжда здравето.

Съб Окт 16, 2010 9:03 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

Така... Напоследък все повече ми минава като мисъл, като усет, че недостатък в сексуалните отношения е, когато виж на, Той не може да повтори, Той не може хич да го вдигне, Той получи свирка, а ти оставаш с едното голо нищо.... И когато като не може да го вдигне, не направи жест, така да се каже, да те задоволи теб малко от малко по един друг, изпитан, готин начин... Ми има ръце, уста... Ся няма се учим.

Та при такива моменти аз лично си вадя:
Извод 1: Ако ти не си поискаш, значи си патка.
Извод 2: Ако той не се сети значи ти си патка, а той е глупак.
Извод 3: Ако все пак е станало на въпрос и Той пък вземе, че откаже - ти си готина пичка, а той е тъпо егоистично копеле, за което трябва да се замислиш дали си струва пак да правиш жестове.

И... Трябва ли винаги да си търпелив, да приемаш факта, че някви други фактори са повлияли за нещо си. И доколко пъти трябва да простиш някви такива издънки?
И се сещам обаче и за Саманта, с една култува реплика , изречена от нея в "Сексът и градът" (цитирам по памет) - "Ако ме изчукаш лошо веднъж - срам за теб. Ако ме изчукаш лошо втори път - срам за мен" :roll: :wonder:

Пет Окт 22, 2010 8:30 am Профил
Аватар

Парчето написа:
Ми има ръце, уста... Ся няма се учим.

Парче, тва не е недостатък, а грешка ... :lol:

Парчето написа:
Извод 2: Ако той не се сети ...

...значи е егоцентрично копеле, според мен

Парчето написа:
И доколко пъти трябва да простиш някви такива издънки?

аз броя до три, но изброеното от теб, за мен не са издънки, а грешки които се изтриват с гумичката.

Парчето написа:
Той получи свирка, а ти оставаш с едното голо нищо.... И когато като не може да го вдигне, не направи жест, така да се каже, да те задоволи теб малко от малко по един друг, изпитан, готин начин... Ми има ръце, уста... Ся няма се учим.

Та при такива моменти аз лично си вадя:
Извод 1: Ако ти не си поискаш, значи си патка.

дори и да си поискаш пак получаваш едно голо нищо, когато се прави свирката, ей така, щот ... без желание...не се получава нищо, поне при мен.

Пет Окт 22, 2010 12:26 pm Профил Галерия на потребителя
Sorceress
Sorceress
Аватар

Парченце, вярно ли има такива мъже :o
Аз съм(баси) късметлийката начи...

Пет Окт 22, 2010 1:14 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

Ох, Нел, какво да ти кажа... Има, да! И за съжаление съм се забъркала с двама такива, мислещи за себе си. Но след снощи, след това, което стана и след ракийката, която след това пих... ми няма се заричам, ма повече - среден пръст за тях! Докато евентуално не се извинят подобаващо! :twisted: Щот не знам що ма не стига, че не ми върви на нормални мъже (разбирайте свободни), ми и на точно такива "егоцентрични копелета" съм попаднала. И реших, че по-добре сама, дет се вика, понеже аз сама сигурно мога си доставя по-голям кеф, отколкото такива кофти тръпки и ситуации.... :oops: :oops:

Та.... ако вашите партньори не са такива - дръжте здраво! Щот иначе ще ги намеря и ще ви ги открадна пък!! В това ме бива! Ако не друго, поне това го мога добре :geek: :P :lol:

Пет Окт 22, 2010 3:57 pm Профил
Sorceress
Sorceress
Аватар

за многото партньори... всъщност за честата им смяна... всъщност за ежедневната смяна...
мисля, че съм го разказвала вече или... хайде де като не помня :lol: склеротичка...
Бях наранена. Жестоко. Тогава все още смятах, че някой отвън може да ме нарани. Твърде млада бях, за да осъзная, че сама се наранявах. Жестоко.
Беше един период от време, в който вървях против себе си, а може да е било към себе си.
Безумен период.
Недостатъците на този вид секс са, че няма удовлетворение. Няма памет. Полуанонимни тела и ласки. За една, две нощи и толкова. Изпиващо отегчение. Изморително очакване за нещо вълнуващо и различно. Нищо.

До онази сутрин когато се събудих, ухаеше на кафе и очите на поредния полуанонимен ме галеха със съвсем лек укор: "Защо си го причиняваш? Защо?"

Тогава разбрах, че няма рани отвън. Има огромни вътре.
А аз ги посипвах със сол...

драскам си...
нямам работа и си драскам... :lol:

Пон Ное 22, 2010 12:36 pm Профил Галерия на потребителя

Парче, стига си плашила и ти гаргите, че квото и да барнеш в тъмното все ще е с дефект. :lol: Няма идеални. Рядко се срещат и велики. Те измряха великите и им вдигнаха паметници. И пишат легенди за тях. Ако трябва да питаме съвременниците им...кой знае какво ще ни чуят ушите. Компромис е важен, поносим компромис, затова всеки си определя границата на поносимост, като стане непоносимо така или иначе всичко се осмърдява и забравяш и малкото хубаво, дето го е имало.

Нел, мисля си...ама утре ще си кажа, че пих кола и знам ли. :lol:

Вто Ное 23, 2010 8:48 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

Ами то тогава май е по-добре да се следва принципа:

- По-добре компютър на бюрото отколкото мъж в леглото :lol:

Защото:

Ето и причините жената да избере компютъра пред мъжа:
1.Компютъра винаги, по всяко време е в готовност.

2.Компютъра никога няма да ви се разсърди ако закъснеете.

3.Компютъра няма да се сърди ако не му направите закуска

4.Компютъра няма да ви изостави за да гледа футболна среща

5.Компютъра няма да ви върже тенекия

6.Компютъра никога няма да се прибере след вас

7.Компютъра винаги е интересен събеседник

8.Компютъра може да ви разказва за всичко, от най-новите филми до най-новите тенденции в дамската мода

9.Можете да сте сигурни че компютъра никога няма да се умори да ви слуша и никога няма да се оттегчи от вас.

10.Компютъра може да бъде единствено и само ваш, нужна му е само малка парола

11.Компютъра никога няма да ви каже “я нарежи салатата и сипи по ракия”

12.Компютъра винаги стои добре на мебелировката

13.Компютъра няма да се сърди ако му обърнете гръб

14.Ако ви е омръзнал компютъра винаги можете да му дадете shutdown, без да се притеснявате че това ще го разсърди.

15.Дори и да хване вирус, компютъра никога няма да ви го предаде и на вас

16.Компютъра няма да ви изневери

17.На компютъра можете да гледате филми

18.Компютъра няма да ви се разсърди ако го преместите от едната стая в другата

19.Компютъра не се сърди ако си направите кафе само на вас

20.Компютъра няма да ви пита къде отивате ако решите внезапно да излезете

21.Винаги можете да оправите нещото което ви дразни в компютъра, без последния да мърмори “че се опитвате да го променяте”

22.Компютъра ще се обажда само ако вие му разрешите.

23.С компютъра можете да си правите каквото, когато и както си искате

24.Компютъра няма да ви пита “и за кво са ти тея ботуши посред лято”

25.Компютъра не го интересува дали днес сте чистили или цял ден сте си оправяли маникюра

26.На компютъра му е все едно “какво има тая вечер за вечеря”

Чет Ное 25, 2010 3:26 pm Профил
 [ 128 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща