Последно посещение: Нед Юни 25, 2017 4:04 am Галерия Галерия   Дата и час: Нед Юни 25, 2017 4:04 am

[ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Любими сериали 
Автор Съобщение
Аватар

(View: Всички /В Темата)

Мнение Re: Любими сериали
Легенда за Търсача.

Пет Окт 08, 2010 12:55 pm Профил
Фурия
Аватар

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PBdH6SjBEX8&feature=related[/youtube]

Вто Дек 14, 2010 9:12 pm Профил Галерия на потребителя

Тази вечер се паркирам в 21.10 в леглото пред телевизора. поканила съм си дори гости с пуканки. идея нямам дали ще се превърне в гледан и любим сериал, но ще му дам шанс с първия епизод.

филмът е съвсем пресен по нашите телевизионни стандарти, със световна премиера от 2011 година.

Главната роля в продукцията се изпълнява от Ноа Уайли.

обещава да е динамичен, ефектен и добър. само да не ме плашат, че първия епизод може и да ми е последен. :twisted:

но все таки Приятно гледане на всички, които решим да се озовем по това време пред телевизорите.

„Падащи небеса” на Спилбърг тръгва по БНТ

Ноа Уайли е водачът на оцелелите хора, които се борят срещу извънземните нашественици.

Пон Ное 21, 2011 5:04 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

Ракли и харесали ти,филмчето? Едвам изгледах части от него.

Това обаче е друго.Много ми хареса.

Травма

http://www.imdb.com/title/tt1445201/

Държава: САЩ
Година: 2009

Режисьор: Джефри Райнър, Норберто Барба, Майкъл Уаксман
В ролите: Дерек Люк, Кевин Ранкин, Тейлър Кини, Анастейша Грифит, Ейми Гарсия, Клиф Къртис

"Trauma": медицинска поредица за екип парамедици в 20 епизода х60 мин.
Те са специално обучени да оказват първа помощ и да поддържат живота на жертвите до пристигането им в болница. Придвижват се по суша, море или въздух с една единствена цел – да пристигнат навреме при пострадалите. Точно такава е една от най-опасните професии в света – тази на парамедиците.

В центъра на събитията е спешният екип от болница "Сан Франсиско Дженерал" и техните извънредни ситуации и лични истории. Камерън Буун (в ролята - Дерек Люк) е женен с две деца парамедик, който отчаяно се опитва да държи семейството си далеч от ужасите на професията. Негов партньор е Тейлър Бригс (Кевин Ранкин), оцелял след фатална катастрофа с хеликоптер, при която загива неговият близък колега и приятел Тери Банер. Двамата обичат да спорят за обичайните неща от живота, но щом стане въпрос за работа – всичко си идва на мястото.

Привлекателният Глен Морисън (Тейлър Кини) има за партньор в работата си Нанси Карнахън (Анастейша Грифит) - в миналото си тя е имала връзка с Тери, но след неговата трагична смърт се впуска в множество мимолетни авантюри. Пилот на спасителния хеликоптер е Мариса Бенез (Ейми Гарсия), чието сериозно и изцяло като по учебник поведение коренно се отличава от това на партньора й Рубен Палчък - „Заека” (Клиф Къртис) – прякор, който той получава още на 13 години заради бързината си и качествата на бегач.

От 24 ноември 2011 г. по Нова телевизия.

Мъдростта не винаги идва с възрастта, понякога възрастта идва сама...

Последна промяна Kris на Съб Ное 26, 2011 5:17 pm, променена общо 1 път

Пет Ное 25, 2011 9:31 pm Профил

а, Трвмата и на мен ми допадна. вече изгледах три май епизода. лошото е, че го дават късно за мен. :lol: ще пропускам по-често отколкото ми се иска. само не разбрах защо така отрязаха по средата серията на предишния сериал. и кога ще би кънтиниюд - аллах кирим :roll: :lol:
а за падащите небеса, да си призная, Крис, първата серия ми се стори малко тегава и тромава. абе, доскуча ми по едно време. за втората серия бях заспала, тъй като беше един много тежък ден и се събудих към края й... :oops: така че засега нямам твърдо мнение. случвало се е първите една две серии и на други сериали да тръгват трудно и после става интересно. не зная за този, ще видим. то аз и не зная кога ще е следващата, но ще видя.

Съб Ное 26, 2011 1:42 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

Значи аз съм хванала втората,мислех че съм пропуснала повече.Сега ще разгледам http://play.novatv.bg/ дали има първата серия.

Мъдростта не винаги идва с възрастта, понякога възрастта идва сама...

Съб Ное 26, 2011 5:21 pm Профил

еми, не е от любимите сериали все още, но изгледахме първата серия от първия сезон :roll:

Легендата за Испания

замести Листопад :lol:

втори век пр.н.е, избиването на Галба. ами, като всяка първа серия ми тръгна малко тромаво, да видим как ще се развие

Вто Яну 10, 2012 9:10 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

:dance: Мноооооооооого съм доволна от края на Хаус!
..е не съм толкова доволна, че има край изобщо, защото от всичкото сериал този вероятно ще остане прелюбимия ми за всички времена.

Пон Май 28, 2012 8:30 pm Профил Галерия на потребителя WWW

ааааааа, това от преди месец значи! :twisted: кво да съм доволна на края. първо не съм го видяла още :lol: (не смей да ми подсказваш!)
второ - бях му вярна цели осем сезона.

бих могла да му бъда вярна и цели осемнадесет сезона. но някакъв полуобразован майстор реши да ми вгорчи края и вече ми провали почти четири цели серии от последните.

смятам от тази вечер да си изгледам последните три на спокойствие (дано!) и да се сбогувам с Хаус зряло. :lol:

Пон Юли 02, 2012 5:11 pm Профил Галерия на потребителя
Фурия
Аватар

Един от сериалите ми-Supernatural

Вто Юли 03, 2012 2:15 pm Профил Галерия на потребителя
 [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща