Последно посещение: Съб Ное 18, 2017 6:31 am Галерия Галерия   Дата и час: Съб Ное 18, 2017 6:31 am

[ 85 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
10 неща, които не знаеш за мен 
Автор Съобщение
Аватар

(View: Всички /В Темата)

Мнение Re: 10 неща, които не знаеш за мен
Аааа за титлата спамър ще се борим горещо! :lol:

Вто Мар 16, 2010 7:05 pm Профил Галерия на потребителя

Ехее, освен всички значими тайни, които съм издала вече за себе си, тези дни се сетих за още една дълбоко пазена:
Мразя леща! :x

Правя се на човек от народа всеки път :mrgreen: и ям...с отвращение. После трябва да си затисна със суджук! :lol:

Чет Мар 18, 2010 9:14 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

Не понасям кафе, чай или каквато и да е топла напитка в стъклена чаша. На топличките неща домът е порцелана, керамиката.
Дори и на супите и топлите ястия.

В тази връзка, модата по някои заведения да се предлага капучино или горещ шоколад във висока стъклена чаша и то със сламка, ме влудява и винаги при поръчката още предупреждавам, че си искам голяма порцеланова чаша.

Викайте ми мис Каприз!

Нед Фев 27, 2011 12:03 pm Профил Галерия на потребителя WWW
Аватар

Начииии, много мразим да получавам такива писма

Цитат:

Здравейте!

Утре е китайската нова година. Не подценявайте този факт в годината на заека!!!

Пращам ти това писмо с пожелание, всичко написано в него да се сбъдне. Това е Китайско учение. С пари можеш да си купиш къща, но не и дом. Можеш да си купиш легло, но не и сън. Можеш да си купиш часовник, но не и време. Можеш да си купиш книга, но не и знание. Можеш да си купиш положение, но не и уважение. Можеш да си платиш за лекар, но не и за здраве. Можеш да си купиш живот, но не и душа. Можеш да си купиш секс, но не и любов. Можеш да си купиш всичко материално, но не и духовност.

Китайското учение носи късмет, защото изпращането на положителна енергия чрез добрите пожелания е най-добрият начин, за да помогнеш на ближния. Началото е в Китай. Това учение вече 8 пъти е обиколило света. Но ето, че този път, то ще донесе щастие и на теб.

След като получиш това писмо, ще станеш щастлив. Това не е шега! Ще ти се усмихне късметът! Препрати това писмо по интернет или по пощата на хора, които се нуждаят от щастие. Не изпращай пари, защото щастието не се купува с пари. Не пази писмото повече от 96 часа. За това време трябва да си го изпратил. През 1997г. писмото е било получено от млад човек. Той си обещал да го изпрати, но отложил това за после. Което означава, че задържал писмото повече от 96 час По-късно го препратил, както си бил обещал. И сполучил - оженил се щастливо за любимата жена и му се народили много и хубави деца. И така той продължил веригата на щастието.. Не забравяй, не изпращай пари и не подписвай писмото. Изпрати само 20 копия и почакай, за да видиш какво ще ти се случи след няколко дни. Учението е било създадено от китайски монах от манастира Шао лин, където е събрана мъдростта на света. Аз ти го пращам, защото ти си длъжен да помогнеш то да обиколи земното кълбо. Изпрати 20 копия на свои близки, познати и приятели, и дори на непознати. В течение на няколко дни ти ще получиш добри новини, или ще ти се случи приятна изненада. Това е истината, даже и да не си суеверен. Това ти беше изпратено за късмет.

Благодарение на някой, който иска да ти помогнe!

винаги си задавам неколко неприлични въпроса по отношение на подателя им - а бе хора от следенето на турските ли сериали съвсем оглупехте?!?
бе оказва се че ставам и агресивна за едното нищо, това което някой с поредица стихове не мое да ме мръдне на йота, некво си писмо ме подразни, да се чудя на ъкъла си :ikillyou:

Нед Фев 27, 2011 12:25 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

:lol: :lol: :lol: Идея нямате, ква розова гаща и ква розува рокла съм си курдисала за последната ми роля на принцеса Каприза. Фъопще не си прецтаяте даже.

Сря Май 25, 2011 9:51 pm Профил Галерия на потребителя WWW
 [ 85 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9