Последно посещение: Вто Сеп 26, 2017 11:14 am Галерия Галерия   Дата и час: Вто Сеп 26, 2017 11:14 am

[ 108 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Следваща
Витал порасва прекрасна 
Автор Съобщение

(View: Всички /В Темата)

Мнение Витал порасва прекрасна
{} :satisfied: Я!!!! Кой закривал днес парада на рачешкото съсловие.

От години се знаем отдалеко с теб. Щастлива съм, че се нанесохме тук, за да се опознаем и да се сближим. Благодарна съм и на човека, който под някаква форма ни помогна да се вгледаме. Ти си нещо много, много различно и готино под онова расо. :satisfied:

Искам да ти пожелая този ден да постави за теб началото на една година, изпълнена с много обич, хубави събития, с много предизвикателства, с които да се справиш успешно, с невероятни сомени, много работа, която ти доставя удоволствие.

Бъди каквато си, Виталка, и винаги носи смях от своето горно течение!

Прегръщам те!

Вто Юли 21, 2009 5:17 am Профил Галерия на потребителя
Аватар

Мнение Re: Витал порасва прекрасна
Виталче,

честит рожден ден,

слънце, смях,нови и все по-цветни емоции и най-важното здраве.

Вто Юли 21, 2009 6:17 am Профил
Sorceress
Sorceress
Аватар

Честит празник, Виталка!

В картинката са и моите пожелания към теб.

Бъди все така, нежна и ефирна като цветята, крехка като кристала и ароматна като лимона!

Бъди здраво момиче и още дълги(ама много, много дълги) години се радвай на усмивките по детските личица и обичта в сърцата на всички около теб!

{}

Вто Юли 21, 2009 6:40 am Профил Галерия на потребителя
Аватар

Ракълче,
Много ти благодаря и много те прегръщам.
Благодаря ти за езерото, за замъка, за усещането за дом и близки хора, което имам тук.
И за теб ти благодаря пък. Щото... бе аз си знам що. Ама много си ми ... ох като Пепеляшка и нейната кръстница с пръчицата...ей така си ми пък. {}

Мноооооооооооооооооого целувам един Питър Пан, който веднага след ранноутрения ми букет и глезотийката на котето ми отвори широоока усмивка в сърцето ми и сълзички от радост в очите ми. Ако случайно не е разбрал, обичам си го както Tinkerbell си пада по Питър Пан. И изобщо е хубаво да установиш, че има още някой, който въпреки неистовите усилия, които полага някак все не успява да се овъзрасти драматично.

Нели,
Благодаря за пожеланията и окъпаните в слънце макове, както и за приятелската усмивка.

Пък да знаете, аз си обожавам рождения ден. Ама от дете. Така са ме научили вероятно или просто аз съм научила и научавам неволно всички около мен, че рождения ми ден си е неква изключителност,некъв ден на чудо. И изобщо съвсем искрено вярвам, че всеки рожден ден си е денят на голямото чудо. Вероятно затова си избрах да правя точно партита за рожден ден и точно тази работа обожавам. Разпространявам като вирус идеята, че всеки на рождения си ден трябва да усети своята изключителност, чудественост, вълшебственост, сила, красота ... и вярвам, че като успее да го усети веднъж, си го носи дълбоко в себе си като съкровище и като извор на положителност винаги. Има милиарди начини да направиш специален един миг, един ден, един човек. Поняко дори една домашно-приготвена торта е достатъчна. Но аз съм грандоман и днес съм си причинила грамадна заря, която никой освен мен няма да знае че е за мен, а ще си мислят че е за партито на две близначета русначета :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . Бе тва руснаците, знаят как да се впишат.

Нел,
Прегръщам те. Толкова положителност ми носиш в деня понякога, а аз толкова да не успявам да ти го покажа и се чуствам гузна от факт, че оставам усещането за контра, когато всъщност си играя и се глезя суетливичко.
Да знаеш в жълто си ми светиш ти.

Вто Юли 21, 2009 6:53 am Профил Галерия на потребителя WWW
Аватар

:| :| :|

Вто Юли 21, 2009 7:22 am Профил Галерия на потребителя

впрочем имам пълно основание да съм благодарната аз. :D именно заради усещането. знам, че най-важното е да запазим децата в себе си. може да звучи клиширано и изтъркано, но е така. надявам се да можем винаги да играем заедно, да освободим фантазиите и страховете си, да се прегърнем дори след като сме се наранили неволно и да бъдем честни доколкото е възможно със самите себе си.
вярвам, че имаме един общ отговор някъде над нас. и това ми дава надеждата, че духът ни е вечен. е, това вече прозвуча доста сериозно, а всъщност е просто емоционално.

ще почерпя тук, че май имаме и нощували на работа. скачам да си гледам работата и се надявам да не пропусна основното. и десерта.

Вто Юли 21, 2009 7:31 am Профил Галерия на потребителя
Princess
Princess
Аватар

Честит рожден ден, Виталка!

Нека винаги лято да свети в душата ти и споделена обич.

Вто Юли 21, 2009 7:32 am Профил Галерия на потребителя
Аватар

Едно от нещата, за които съм благодарна на виртуалното, е че ме срещна с хора като Витал.

Тя прави така, че не само днешния ден да е празник

Но днешния ден е по-специален и точно на него искам да й пожелая да е винаги такава специална и много много разкошна!!!

Вто Юли 21, 2009 8:17 am Профил
Tinkerbell
Tinkerbell
Аватар

Честит Рожден Ден, Витал! :D :D :D

Принцеса да бъдеш
на морския заник,
а той да е твоя регал!
Искрица да бъдеш
от храм-православник,
а той да е твоя мистрал!
Зорница да бъдеш
на детския празник,
а той да е твоя медал!
Фортуна да бъдеш
на предан избранник,
а той да е твоя Граал!

И въпреки всичко,
макар и различна,
да си останеш Витал!

{} :| :comeforakiss:

Вто Юли 21, 2009 8:22 am Профил Галерия на потребителя

А аз кво да направя, че нито мога да пиша стихове, нито да избирам хубава музика, нито пък картинки хубави да намирам като другите, а?
Тва няма да ми попречи да ти честитя, пък. :P
Мога само да ти пожелая да разпръскваш все толкова лъчезарност и усмивки, колкото и досега. :D
Смехът в детските очи, който предизвикваш, е най-хубавата награда и я заслужаваш напълно! {}

Вто Юли 21, 2009 2:02 pm Профил Галерия на потребителя
 [ 108 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Следваща