Последно посещение: Чет Апр 26, 2018 12:20 am Галерия Галерия   Дата и час: Чет Апр 26, 2018 12:20 am

[ 490 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 49  Следваща
ДНЕШник 
Автор Съобщение
Фурия
Аватар

(View: Всички /В Темата)

Мнение Re: ДНЕШник
Жълтото не го разбирам :roll: И трябва ли така открито да афиширам същността си :oops:
Това е лекарска тайна все пак :evil:

Сря Яну 21, 2009 1:47 pm Профил Галерия на потребителя

ще ти купя жълти Жапанки за рождения ден :satisfied:

Жълтият цвят

Жълтият цвят олицетворява ума и вниманието, той е най-гъвкавият, прониква навсякъде, помага да се преодолеят трудностите, подобрява концентрацията и мисленето. Под въздействието на жълтия цвят се вземат бързи решения и мигновено се изпълняват. Хората, привърженици на жълтото, не обичат глупаците. Обичат да влизат в спор и да им се възхищават, имат висока самооценка и са уверени в себе си. Жълтият цвят символизира интуицията, съобразителността, оригиналността.
Ако някой иска да носи жълто, значи той се стреми към вътрешна хармония, спасение от неприятностите и желание да се действа съзнателно. Жълтият цвят спасява от лъжливата срамежливост и мислите от типа „не съм достатъчно добър”.
В митологията жълтото се олицетворява със Слънцето, топлината, пролетта и цветята.

слагайте жълтите шапки поне, а Принцесата да се оправя бързо

Сря Яну 21, 2009 1:56 pm Профил Галерия на потребителя
Фурия
Аватар

Ракли,що те няма в салона :o

Сря Яну 21, 2009 2:02 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

Nell написа:
flyco написа:
Барак Хусеин Обама се клел върху Библията - колко иновативно!

ама той е християнин, бре!

:evil: Да де, и името му едно християнско...

Сря Яну 21, 2009 2:49 pm Профил WWW
Аватар

Хех, Ракли!
Това, което ще напиша тук е за темата 10-те неща, които не знаете за мен, ама тук ми текна пък, че не знаете как аз съм най-лудия фен на жълтото. Винаги повтарям "Аз съм жълта! Всичкото ми Вътре е жълто. Така го чуствам."

Напоследък ми е стоплено жълто... от онова по-залязващото слънчево, което е окъпано в охра. Но не винаги.

Всичко жълто ме вдъхновява, енусиазира, мотивира и винаги ми въздейства. Обожавам жълто! ... и оранжево.

Тази песен дето оцветява всичко в оранжево си е за мен пък. Троп. Фръц.

Сря Яну 21, 2009 3:33 pm Профил Галерия на потребителя WWW
Фурия
Аватар

А бе ей -кой мислиш създаде ОНАЗИ песен а? 8-)
Да!Оранжево може.

Ракли,казваш докарва бързи решения?Че на мен всички цветове така ми действат :lol: от утре съм на половин цигара :geek: не знам....не знам...........

Сря Яну 21, 2009 8:02 pm Профил Галерия на потребителя
Sorceress
Sorceress
Аватар

Автобус на "Биомет", с 36 пътници, пътуващ по линията София – Варна, тръгнал в 13,00 ч. на 27.01.2009, е отвлечен на 80 километра от София, съобщи Цвятко Джонгов, читател на Dnes.bg, в мейл до редакцията.
От фирмата превозвач заявиха:
"Информацията ви е вярна, имаме проблем и уведомихме полицията. До преди половин час имахме връзка с шофьора, но стюардесата на автобуса внезапно я прекъсна".
По информация на нашия читател, мъж с пистолет със заглушител спрял автобуса и наредил на всички пътници да се свържат с приятели и медии за привличане на медийно внимание.
До този момент няма убити или ранени.
Похитеният автобус е спрян на бензиностанция в района на ловешкото село Сопот, съобщиха от МВР.
М.Б. на 33 г. от Севлиево е заплашил с пистолет със заглушител водача на автобуса около час след тръгването му в 13 часа от София.
Той твърдял, че има и бомба в багажното отделение на автобуса.
Чрез намиращ се в автобуса журналист, мъжът е отправил исканията си за среща с медии.
Исканията му към полицията пък са да му доведат мъж с инициали П.Г., от село Хераково, Сливнишко, който, по думите му, е причинил катастрофа с участието на приятелката му Р.К.
Това се случило през август миналата година, когато тя била бременна и загубила детето си.
Похитителят настоявал виновникът за катастрофата да бъде наказан.
На място са изпратени екипи на полицията и пожарната. Готви се група от психолози за преговори с похитителя.

Източник:dnes.bg

Вто Яну 27, 2009 3:37 pm Профил Галерия на потребителя
Sorceress
Sorceress
Аватар

ужасена съм от тази новина.
истина е!

това момче няма да върне това, което е загубило, а ще загуби и това, което има

жал ми е за него.

не е това начинът

НЕ Е!

Вто Яну 27, 2009 4:10 pm Профил Галерия на потребителя

ами не е това начина за нас отстрани. казах вече, че има състояния, за които няма избор. това се нарича да пуснеш пердето. когато няма какво да губиш по собствените си разбирания. едни в такива случаи затриват себе си, други търсят мъст, трети пък се опитват да завлекат колкото се може повече народ. той може да е опитал всичко дотук и това да е последния му шанс. все пак никой от нас не знае цялата история, нали?

може ли да пусна една лека усмивка сега - защо никой не е виждал Пандарей тези дни?

притеснявам се.

това касае само първата част на новината

а истинската случка май е по-различна от първоначално обявената

Вто Яну 27, 2009 4:44 pm Профил Галерия на потребителя
Sorceress
Sorceress
Аватар

Така... така...
Вече знаем, че човекът е психически нездрав, което абсолютно се пролича в репортажите, а и приятелката не била абортирала, имали десетдневно бебче...
На мен продължава да ми е мъчно за този мъж, болен е!
Остава висящ въпросът, а ако беше психически здрав, това ли беше начинът да се решават проблемите? Без значение лични, политически, икономически... Като ни стегне шапката и грабваме сатърите(като онзи в Белгия, дето изкла дечицата в детската ясла).
Мисля, че не трябва да има толерантност към агресията в никой вид. Винаги може да кажем: Остави! Човекът сега си има проблеми... на човека му се насъбра... той си е такъв...
А дали това е правилното?!

Пандата е добре, говори български с английско произношение. Майтапя се. Има много преводи и уж обеща, че ще се яви...

Сря Яну 28, 2009 9:35 am Профил Галерия на потребителя
 [ 490 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 49  Следваща