Последно посещение: Нед Яну 21, 2018 6:24 am Галерия Галерия   Дата и час: Нед Яну 21, 2018 6:24 am

[ 1074 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 108  Следваща
ФРЪЦкалник 
Автор Съобщение
Аватар

(View: Всички /В Темата)

Мнение Re: ФРЪЦкалник
Ераклия написа:
Принцесо, подозираш, че съм спотаила в себе си тайни за красота, които отказвам да споделя?

Нееее, попитах какво за кремовете искаш да знаеш.

Цупле,
Благодаря за бг линка. Очарована съм. И роклите и ... бе глейте ква туника

http://www.apartfashion-bg.com/catalog/popup_image.php?pID=391
(е опитах да метна снимката направо ама не се получи :( )

Съб Яну 24, 2009 10:25 am Профил Галерия на потребителя WWW
Confessor
Confessor
Аватар

Ераклия пък миришела на миднайт пойзън! Как да не я разцелуваш! {}

Продължавай да миришеш на него, мани Ейнджъл - парливи сладки теменужки и нищо повече. Виж, миднайт е богат, разноцветен аромат, да се зачудиш на дъжд ли мирише, или на борови иглички. Мрак и хлад! Обожавам такива природни парфюми! Хайде, напръскай се и ела в чата да ме омиришеш на гора! :wonder:

Цялата серия Пойзън на Диор я обожавам, именно защото си е пойзън отвсякъде, задушливи аромати, подходящи за зима, за плетен шал, за дебела яка... Сняг и вятър. Не знам защо... обратна ли съм... пръскам се със зимни парфюми именно през лятото. А Лайт Блу го изфъсках за има-нема две седмици посред зима. Еми обратна съм, какво да се правя. Абе има ли жена, която никога не се е пръскала с Лайт Блу?

Беееее, защо всички обичат Кензо не мога да разбера! Мирише ми точно на варени сухи треви, или препечени листа. А уж го имат за "свеж аромат с флорални мотиви"... Добре деее, може би пък сте вещици и си правите вашите си там бакии, аз не разбирам :lol:
Обичам дрезгави, горчиви парфюми, в които просто да ми иде да се одавя. Азаро например. Свеж и трапчив, само за мъже. Но питайте ме дали се пръскам на поразия с него!

За Шанел Мадмуазел какво ще кажете? Или за Алюр?

Или класики като номер 5, или Органза на Живанши? Леле как обичам Органза! И как си дадох последните пари за него, въпреки, че ми казаха: "изобщо не ти отива, да не си луда!" Било за по-възрастна жена, ненам си кво... Мен пък ми мирише на отровен дъжд. Как да не си го купя, па да не се одавя в него!

А това:

... не познавам човек, който да харесва този парфюм. Всеки се пази от шишенцето, сякаш хапе. Е, наистина си хапе, толкова е дрезгав, че ти боде носа. Просто умирам за него! И не разбирам защо именно той беше най-скъпият в магазина, докато ми беше и най-любимият. Бива ли такова несъответствие.

Друг любим мой е на Герлен, който не намирам никъде в чужбина, може би защото е слабо известен. Първото нещо, което ще направя като се прибера в София, ще е да си го купя най-сетне. Ще нахлуя в магазина, ще се засиля с бърза крачка, ще го грабна и ще изфуча на улицата да се фъскам!

Aqua Allegoria – Grosellina (на Лина завършва :oops: )

Серията е флорална, мисля, че са пет парфюма. Другите са ми плодови, дето хич не ми понасят, мразя парфюм за 50-тина лв. да ми мирише на сапунче. Нали мога да си ползвам сапунче за левче със същият ефект... Но този - Grosellina - има отново трапчив аромат, сякаш на изсъхнало мушкато. Знам, че звучи страшно, но всъщност аз по-весел парфюм не съм ползвала. Усмихва ме някак си.

Изобщо, горкото ми обоняние! Едно време ходех по моловете с приятелки и се прибирах вкъщи омирисана с педесет различни аромата и като влизах някъде, ми казваха "ууу, кво хубаво миришеш! какъв е този парфюм?" Обикновено казвах едно от имената, които съм запомнила. После умирах от смях, когато някои нафукани девойки идваха при мен с шишенце току-що купен парфюм и ми заявяваха "ама ти не миришеш така, на моята кожа не стои по този начин!" Абе фукли такива, вие носове нямате ли си, да си ги измъчвате? Готованки. Пръскайте се сега с гаден парфюм, ви дойде акъла!

Хубаво време... :crying:

Съб Яну 24, 2009 7:15 pm Профил

ми май няма бе, лин...той е лек, щастлив, леко, съвсем леко тръпчив, като добре узрял плод, готов да го откъснеш, но миризмата е примесена с тази на вълни, ваканция и нищо, което да тежи... знам ли, дори не помня как ми се случи. сега като се замисля не помня.
но с него не бих те извикала да танцуваме край огъня на село в юнска нощ. това не.

а на кензото имах един само, който ми бе подарък и ми беше много свеж и ежедневен, но не мисля, че беше от този, който видях малко напред.

харесвах венеция за срещите си във вторник. това са нашите женски събирания. обожавах ги. никога не съм се подготвяла толкова прецизно за среща като за тези вечери. с дългата баня ми отнемаше по две часа. тогава обичам да мириша на венеция. не мога да опраделя какво усещане ми придаваше. стойност? оценката от жени винаги е имала повече тежест. неспа? :D

Нед Яну 25, 2009 6:19 pm Профил Галерия на потребителя
Confessor
Confessor
Аватар

Цитат:

неспа?

ми не спах ами...

наеш ли кво ми е притеснено!

Нед Яну 25, 2009 7:16 pm Профил

Е, що се притесняваш? Притесненията само ще те сбръчкат и ще ти донесат нови притеснения.
Вижте какво намерих.

тази първата ми се струва идеална за някоя висока и крехка структура. Какво да обяснявам - липсата на презрамки, лекото разширяване в ханша...аз със моите метър и шестдесет не бих имала смелостта да се загледам в нея. Но за други е идеална.

От друга страна обаче, смело бих рискувала за една екзотична нощ в тази -

засега обаче смелостта ми достига само до дантелена пижама в този цвят. някоя нощ в пристъп на лудост (дай Боже всекиму) бих вечеряла под тропически звезди точно в тази рокля.

Но на този етап предпочитам класиката -

само не зная какво бих правила с изкуствената тартретка и каква е ролята на туршиите в горния десен ъгъл...

Нед Яну 25, 2009 8:07 pm Профил Галерия на потребителя
Фурия
Аватар

За зелената съм определено!
Бих я носила със и без повод.Не ми трябва тропика,ако я имам :lol:

Обичам ласки,а ТАЗИ рокля гали!

Нед Яну 25, 2009 8:41 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

Льо Коч е класика. 8-)
Иначе мацката... ако парфюм привличаше, до са да съм се оженил.

Или фанал некои венерически и не само.

Нед Яну 25, 2009 11:20 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

само за другите жени... роклите.
за мен - това.

а ако изглеждах така, щях да се обличам по подобен начин:

Пон Яну 26, 2009 5:50 am Профил
Аватар

То и гола да ходиш...

Пон Яну 26, 2009 7:02 am Профил Галерия на потребителя
Princess
Princess
Аватар

Черната рокля е страхотна , Ракли! Обожавам черното- рокли , бижута, бельо, чорапи.....
Днес съм с Escape на К.Клайн и със спомена за един мъж-галантен и изненадващ, мил и страстен, дано да е щастлив ....

Пон Яну 26, 2009 9:15 am Профил Галерия на потребителя
 [ 1074 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 108  Следваща