Последно посещение: Пет Юни 23, 2017 7:04 am Галерия Галерия   Дата и час: Пет Юни 23, 2017 7:04 am

[ 231 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Следваща
За всякакви настроения... 
Автор Съобщение
Аватар

(View: Всички /В Темата)

Мнение Re: За всякакви настроения...
не съм съгласна с Ер, има хора зеленчуци, дори и в този географси отрязък наречен България (дет секи има мнение и псува с чувство), но ги има.
е, вярно че по на север притежателите на парзни погледи е застрашително голям.

Пон Мар 24, 2014 9:18 pm Профил

по на север си имат разни обяснения свързани с по-краткия ден, по-студения климат и тн и тн, Ел. :D
мен винаги са ме побивали тръпки от зеленчуците.
макар че точно сега бих дала мило и драго да се превърна в една изкъпана, продълговата и хладна...ряпа.
примерно.

Сря Мар 26, 2014 4:31 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

Срам ме е, че имаме мутра министър председател!
Срам ме е, че президента на НРБ мисли така:

Плевнелиев: Ако махнем новините на турски, не ставаме по-богати

Не зная как заслужихме тази бедна eксирландска пастирка да се нарича Президент на бедната ни държава.
Изпълва ме отврата, така както преди много години към Азис.
Вярно е, че си залужаваме управниците, ама ебаси колко още ще се рием в калта!?!

И като си представя, че аз и той (бившата ирландска пастирка) се определяме като българи, ми иде да го заплюя.

Пон Ное 10, 2014 2:00 pm Профил
Sorceress
Sorceress
Аватар

Аз съм ти по-лесна за плюене, Илонка. Плюй мен. :lol:
Защото симпатизирам на президента Плевналиев, имам и някои забележки, но те са точно като забелжки към приятел.

Пон Ное 10, 2014 8:02 pm Профил Галерия на потребителя
Mermaid
Mermaid
Аватар

:o

еее, Нел, много самоотвержено!
не бих плюла по теб, нека всеки си поема сам пл...
ама кажи му приятелски колко зле изглежда в очите на (ха ха, замислих се в чии очи да пиша - за неприятелите си е ясно как изглежда :lol: пък другите какви ли сме му? )
не го познавам, но във всяка от речите му все има "хапка", която ми "присяда".
За поста му си е срамота!!!
това по-горе как ще коментираш??? дали е само за приятелска забележка?

Пон Ное 10, 2014 11:28 pm Профил Галерия на потребителя
Sorceress
Sorceress
Аватар

За мен е по-важно как той изглежда в моите очи, Дриймчо, достатъчно грубости, вулгаризми и т.н. комплексирани изказвания съм чела за него откакто е президент. Кои са платени, кои са откровено наивни, за мен няма значение. Десетки пъти съм се убеждавала, че не се предават правилно думите му или се критикува без изобщо да има нещо за критика. Това е мръсно и пошло.
Ето и тук така. Заглавието на линка, предоставен ни от Илонка няма нищо общо със статията.
Ето и точтият цитат(от друга статия):
"Не вярвам, че когато се отменят новините на турски език, ще повишим стандарта на живот, ще станем по-демократични и ще стимулираме икономиката, ще създадем работни места или българите ще живеем по-добре. Ако някой е на обратното мнение, нека да го докаже", заяви Плевнелиев.
Какво нередно има тук, за Бога?
Не е ли точно така?
Какво предизвиква толкова словесна агресия у противниците му, не разбирам.
Той ли е човекът въвел новините на турски? - Не, тях ги има от 15 години, имаше ги в двата мандата на Първанов.
Изразява мнение човекът и неговато мнение съвпада с моето. То нашето се получава - 'сичката Мара втасала...
Докога, българино, ще се лъжеш от популизма, а?
Ама стрували скъпо на телевизията... бе що не ви беше скъпо 15 години, ами сега и дали баш новините на турски са виновни за дереджето на държавата?
Още въпроси имам към всички онези, които с лека ръка(и уста) хвъргат порои от обидни думи и квалификации към Росен Плевналиев, но в общи линии няма смисъл - "Едно си баба знае, едно си... лае!"

Впрочем съм имала възможността за няколко минути да съм близо до него, да го слушам(по време на предизборната му кампания беше гост във фирмата ни) и съм очарована от излъчването му на живо, а и споделям някои от неговите виждания(например за агресивната политика на Русия), така че малко са нещата, за които бих му направила забележка, много малко и съвсем хипотетично, разбира се. :)

Вто Ное 11, 2014 9:31 am Профил Галерия на потребителя
Mermaid
Mermaid
Аватар

:)
о, прочетох и аз цялото му изявление и затова се обадих,
а съвсем риторично поисках коментар...
на мен ми е ясно, че всеки слуша и чува по различен начин
и бих приела така споделената му позиция, ако беше в негов си приятелски разговор.

Очевидно аз се срамувам, че президентът по този начин приема, че в Република България, страна едноезична, по Националната! телевизия четат новини на турски.

и от много други неща се срамувам ;)
...
и все по-жълти ставаме, не по-слънчеви :sun:

Сря Ное 12, 2014 11:24 am Профил Галерия на потребителя
Sorceress
Sorceress
Аватар

Аргументирах собствения си прочит, Дриймчо. :)

Да, права си, че по различен начин приемаме едно и също нещо. Предвид сегашното дередже на държавата, тези новини са най-малкия ни проблем(впрочем аз дори не знам кога са, никога за тези 15 години не съм ги слушала :lol: )
И той точно това казва в неправ текст - да не обръщаме внимание на дреболиите, че да не изпуснем същественото.

Но... както и да е.

Днес отново е чудесен ден за всички оплювачи на президента-гафът с излизането пред Парламента вечерта на 10-и ноември и плакатите, писани от него и неговия състудент.
Да, имам забележка този път и към него, и към автора на една статия, в която се казва, че никой не е знаел за свалянето на Т.Ж. от длъжност генерален секратар на партията-помня го този ден, защото тогава ми беше изпитът пред КАТ, сутринта теория и полигон, след обяд градското кормуване и по радиото съобщиха. Помня го. Не знам дали пред парламента е имало софиянци вечерта, няма откъде да знам, но щом аз знаех и се радвах, сигурно и в столицата е имало токива хора

Забележката ми към него е, да бъде точен, абсолютно точен и премерен в това, което казва, защото непрекъснато го дебнат, за да излеят словесната си помия върху него, нищо друго. Останалото(ако си измисля) нека тежи на неговата съвест.

Не се срамувам от и за никой политик, ако и когато се срамувам, то е единствено ако нещо аз самата съм направила и съм осъзнала, че е абсурдно.

Сря Ное 12, 2014 2:41 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

Мъдростта не винаги идва с възрастта, понякога възрастта идва сама...

Пет Юни 05, 2015 5:42 pm Профил
Аватар

Пет Юни 05, 2015 6:09 pm Профил
 [ 231 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Следваща