Последно посещение: Съб Ное 18, 2017 4:25 am Галерия Галерия   Дата и час: Съб Ное 18, 2017 4:25 am

[ 67 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Интернет - нашият втори дом 
Автор Съобщение
Sorceress
Sorceress
Аватар

(View: Всички /В Темата)

Мнение Re: Интернет - нашият втори дом
Цитат:
Повечето сме смесица от няколко вида. Или сме различни в различните си периоди.
Аз лично винаги съм била на принципа, колкото повече - толкова по-забавно. Всмисъл харесвам пъстротата и различието. Имам нужната търпимост към почти всичко.

Съгласна съм с тези изречения. И понеже ми е ден на "разголване", ще пробвам да се самопроследя като форумист, защото наистина съм типичният форумист, трудно ми е в блоговете, чувствам се като на витрина, докато във форумите усещането ми е като да съм всред другите хора.
Ще се самоопределям според собствената си класация. :lol:

Регулировчик... не, не мисля, че съм от този тип. В крайна сметка нито правоговора, нито правописа, нито правилата(не само форумните, а и морала примерно) не са показателни за душата на човек... в случая ник. Разбира се има неща, които като чета ме дразнят, но далеч не толкова, че да размахвам пръсти, да пиша доклади(в калдейта е много модерно :lol:) или да вменявам своето мнение някому, твърдейки че е единствено и правилно.

Чистач :lol: пък съвсем не съм. Напротив. Харесвам когато има повече и различни мнения, повече и различни аромати, повече свобода в изказа. Никога не бих задраскала някого като ненужна вещ. Макар, че самата аз бях задраскана :lol: по желание на три мили дами, които бяха решили, че съм "боклук", "вредител", "помия"... "шизофреник"- последното ми е любимо.
Ето. Влизам в категорията форумни "шизофреници". Позволих си да регистрирам втори ник в сатъла, без да влагам корист в това, но... се оказа, че точно тези, които мразеха Нел, обичаха "гост"-а. Стана наистина смехотворно положение. Един и същи човек. Мразеният женски ник и любимият мъжки... Да коментирам или сами ще стигнете до изводите си :lol:
ето че стигнахме до категорията "кокошки" - групирането и груповото кълване. Абсолютно нетипично за мен. Ако кълва, кълва съвсем сама, знам какво правя и не искам подкрепа от никого. Нито пък бих помогнала на кълвач, но мога да се опитам да защитя накълвания, поне да опитам... Изпитвам отвращение към кокошето кълване по форумите и чатовете. Вероятно защото се забавлявам, а не доказвам колко много съм велика, умна, незаменима, незабравима и така нататъка...
Петел не съм, но се се случвало да бъда очарована от "петльо" и да бъда една от лапнишаранките :lol: както и да бъда "задраскана", защото съм неудобна на другите лапнишаранки.
Плазмодий също не съм. Или ако съм някакво едноклетъчно, то поне не е паразит. Не ми харесва да съм нечий сателит, да лаская, да се въртя като ветропоказател, да се "храня" от авторитета на някой или от неговото покровителство.
Овчица... о, да! Само че съм от черните :lol: Харесва ми моментът на градежа на един форум и страдам при смъртта му. За съжаление първият форум в нетния ми живот- "Шоуто на Слави" е мъртъв, любимия ми "Subtle" едвам шава, милият и уютен "Ева" беше унищожен с един замах...

Това е животът... в нета си е досущ като в реалността...

Сря Юли 13, 2011 10:50 am Профил Галерия на потребителя
Аватар

Много ми се иска да дръпна чертата, и да мога да кажа толкова ми даде - толкова ми взе.
Зная, че никога нямаше да срещна няколкото човека които промениха живота ми, ако не участвах в този и в един друг форум (сега превърнал се в секта). Това +, а иначе егатиииииииииии кво пропиляване на часове, месеци, години!

А бе каквото и да си говорим - живота не е тук.

Чет Сеп 08, 2011 10:54 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

Елена написа:

А бе каквото и да си говорим - живота не е тук.

Така е. Част от живота е обаче.
За мен си имам отговор защо.

Вто Сеп 13, 2011 11:50 am Профил

да, част от живата е. за кой повече, за кой по-малко. зависи от доста неща. като всичко дето се е срастнало и не може да се къса просто така.
май сме го говорили много пъти. освен информацията, работата, чистото развлечение, това е и един съвременен контакт с хора, за който няма постоянно реално време. имам познати с които се срещам по-рядко отколкото общувам с хората тук. но пък то навсякъде е така, - на работа, в компанията, в дружеството, в което членуваш, в някакъв клуб, на курса, който посещаваш,....това са все различни групи, в които влиза един и същи човек. и си има приоритети и различни степени на общуване.

аз не знам какво точно тръгвах да казвам.

трябва да ми се забрани влизането в езерото при неясни обстоятелства... :lol:

Вто Сеп 13, 2011 12:37 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

Ераклия написа:
аз не знам какво точно тръгвах да казвам.

трябва да ми се забрани влизането в езерото при неясни обстоятелства... :lol:

Аааа... такива да ги нямаме! :)

Трябва да Ти се забрани излизането от езерото при всякакви обстоятелства!
Да си кажат думата забранителитееее .... :lol:
Само по естествена нужда и за време една цигара, може и мастика с компания, мхъм. :satisfied:

Вто Сеп 13, 2011 1:35 pm Профил
Аватар

Ераклия написа:
да, част от живата е.

Отказвам да го правя част от живота си.
Отказвам да ме интересуват хора които невидяли дори очите ми имат изградено мнение за мен.
Отказвам да участвам във виртуалния свят.

Да, на 70% работата ми е в нета, но го ползвам като инструмент, мотика.

Вто Сеп 13, 2011 1:38 pm Профил Галерия на потребителя
Sorceress
Sorceress
Аватар

Определено нета е част от живота ми в последните осем години, включително и хората, с които се запознах в мрежата.
Не мога да задраскам нито осемте години, нито хората.
Радвам се, че чрез нета успях да се докосна до човеци, които няма как да срещна в реала, заради разстоянията и различните възрастови групи. Научих доста неща, които по една или друга причина не съм знаела преди. Видях как се гради и как рухва виртуален свят, което пък ме накара да осъзная някоя и друга истина от живота...
Като умален макет на реалния свят е нета...

Вто Сеп 13, 2011 2:59 pm Профил Галерия на потребителя

:lol:
Цитат:
Отказвам да го правя част от живота си.
Отказвам да ме интересуват хора които невидяли дори очите ми имат изградено мнение за мен.
Отказвам да участвам във виртуалния свят.

Да, на 70% работата ми е в нета, но го ползвам като инструмент, мотика.

Абсолютно съм съгласна в това, Ел, дотук. аз лично малко трудно успявам да се спра, но това важи и в работата ми. и хората често се възползват от това.

но то, не е много различно. ок, това с мотиката ми хареса. супер сравнение :lol: {} , толкова съм го търсела в определени моменти и не съм се сещала, а знам какво е мотика. :dance:

само си помисли за времето, когато на двама души се е налагало да се разделят за година или две, и единият заминава в америка (като мира), а другият се мъдруца на пристанището и чака поща веднъж на три месеца. :o ето ти една от ролите на нета, когато прави това по-лесно за понасяне. или разговорите, които водиш с някой, който ти е сроден, но принципно не е възможно да седнете в една кръчма в петък вечер. запълва паузите във времето. дава възможности.

абе, Ел, аз съм в пъти по-консервативна и като капак съм и задръстена, и пак признавам плюсовете му. притеснявам се така. :lol:

много добре знаеш това, което казах, вероятно аз не съм вдянала нещо. ама упорито влизам (Рик, нема шанс да се откажа, като греша греша докрай), да не би случайно да се интересуваш от оная срещу офиса, дето всичко знае и дава оценка на всеки? не те подминава и теб, вярвай ми! {} аз искам да се науча да не се интересувам от определен тип случки и личности. и ми е по-лесно да го правя в група.

Вто Сеп 13, 2011 4:24 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

ето за такива случай
Цитат:
когато на двама души се е налагало да се разделят за година или две,

съм писала тук, че скайпа е второто място по значение след колелото.
трето google

тва ми е - move, talk & search :lol:

бе сетих се и друго - някой от вас помни ли времето когато се влизаше в нета със скрипт чрез провайдър a?
телефоните бЕха аналогови. помните ли? малееееееее кво набиране падаше!!! малеееее къф ужас беше за дуплекса!!! :lol:
даже още нямаше icq.
Имаше mirc-a.
Чувствам се динозавър :satisfied: :satisfied: :satisfied:

Та исках да каже, че тогава как съм се забавлявала в чата - яко!
Без да влизам във филм и без да ме филмират. :satisfied:

Вто Сеп 13, 2011 5:03 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

ААААААААААААААА това време и аз го помня!!!
Дори в началото чатех от клубове и бяхме група приятелки.

Такъв смях и веселба!!!

Несекващо приключение и купон!

Лелеееееееееее ...и аз съм съвсем дино-тирано-бронтозавър начиии....

Вто Сеп 13, 2011 7:56 pm Профил Галерия на потребителя WWW
 [ 67 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща