Последно посещение: Нед Юни 25, 2017 12:26 am Галерия Галерия   Дата и час: Нед Юни 25, 2017 12:26 am

[ 67 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Интернет - нашият втори дом 
Автор Съобщение
Tinkerbell
Tinkerbell
Аватар

(View: Всички /В Темата)

Мнение Re: Интернет - нашият втори дом
Горе-долу и аз съм в обувките на Ер по тая тема. С добавката, че нетът свързва хора, които се познават вече в реалността, но да се разчита само на него за познаването на нови хора, които не си срещал наживо, по-скоро - не, картината никога не е пълна както при живия контакт.

Сря Сеп 14, 2011 12:55 am Профил Галерия на потребителя
Аватар

Хммм, аз съм по средата и на двете противоположни мнения.

Вярно е, че контакти само тук в нета не са пълни и не са истинско познаване на човека. Но е вярно, че често и контактите ни в реалността не са нито пълни, нито са познаване.

Все пак от тук именно съм срещнала хора в последните десет години, които съвсем истински влязоха в живота ми и се изградиха съвсем реални, дълбоки и силни приятелства.

Вярно е, че често тук съм такава, каквато малко хора от реалността ме знаят, но също така е вярно, че малко хора и от тук, действително знаят, каква съм в деня си. И двете са някак непълни представи, но истинни, защото и двете включват част от мен, която съм.

Имам нужда от едното и от другото общуване. Наслаждавам му се, благодарна съм за възможностите, които ми дава нета и хората с които ме среща, без да го величая вече и да съм му пристрастена. Мисля, че вече си имам зряла връзка с този му пусти интернет. Някак с годините успяхме си намерим баланса в отношенията и да си изградим хармонично отношение двамцата, като едни стари съпрузи. :lol:

Сря Сеп 14, 2011 5:19 am Профил Галерия на потребителя WWW
Аватар

Vital написа:
Хммм, аз съм по средата и на двете противоположни мнения.

а аз съм в прехлас - в 6.19 събахлемта да сътвотриш тази дълга мисъл!
е който си го може - може! :hat:

аз към 6.19 си задавах изсконият въпрос - да бъда ли или да поспя още 10 мин?

Сря Сеп 14, 2011 5:39 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: И отбележи за допълнителна възхита факта, че вече бях закусила, пила кафе, взела душ и почти стъпила в обувките си по пътя към колата.
Не звучи много блонд-утро амааааааааааааа.... понякога ме застига неочаквано действителната ми брюнет-природа. :P

Сря Сеп 14, 2011 8:34 pm Профил Галерия на потребителя WWW
Tinkerbell
Tinkerbell
Аватар

Сори, по-горе под "нет" имах предвид форумите, забравих за чата и скайпа, понеже ме няма там. ;) Абе, всеки от камбанарията си... мойта май е в девета глуха. :lol: Браво, бруни! {} {} {} Това от брюнетка. :P

Сря Сеп 14, 2011 9:05 pm Профил Галерия на потребителя

абе, и мен ме няма от доста време, но съм на приливи и отливи. и аз като Витал съм по средата.
и като сте почнали със статистиката, да си призная и аз.

открих нета през 2005 година. за първи път. приятелите ми отдавна се подвизаваха в него, а аз със своята консервативна душевност дори не проявявах интерес да надникна, за да си го обясня как поне изглежда това чудо на съвремието ни. но в един момент поради естеството на това, което вършех се наложи да се гмурна рязко и направо в дълбокото - форум, чат, айсикю. и то напълно девствена в тази насока. спомням си, че първата разходка (естествено, че ме държаха за ръка и получавах само напътствия къде да цъкна и какво трябва да излезе пред мен), ми се сториха като полет в открития космос. :lol: каква тривиалност сега. беше готино. характерът ми не позволи да бъда обезчестена грубо и болезнено. успях да запазя баланс и в последствие да се насладя на този нов свят. и разбира се срещнах и хора, които ми станаха близки, които харесвам и които се превърнаха в част от живота ми. срещнах и такива, които не харесвам. сблъсках се и с някои разочарования. точно както си е навсякъде. така и тук.

общувам с хората тук и това ми доставя удоволствие. наслаждавам се на сетивата, които понякога скриват някои неща, но разкриват други, които са невидими пред широко затворените очи. като алиса. голям кеф е според мен.

Чет Сеп 15, 2011 3:27 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

Не завиждам на живеещите в Интерент.

Вто Фев 05, 2013 1:39 pm Профил
 [ 67 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7