Последно посещение: Пон Юни 26, 2017 12:18 am Галерия Галерия   Дата и час: Пон Юни 26, 2017 12:18 am

[ 46 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Околен свят 
Автор Съобщение

(View: Всички /В Темата)

Мнение Re: Околен свят
Моля някой да разясни на това девствено съзнание що е то мотика и каква е ролята й в родното ни общество. :lol:

Чет Юни 06, 2013 8:49 pm Профил Галерия на потребителя
Mermaid
Mermaid
Аватар

бе да й обясня, ама не си й сложила клавишче, а тъчскрийна й прави мазоли :lol:

Пон Юни 10, 2013 9:18 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

Крис... не се свързвай с такъв хардуер :lol:

Нещо подобно ми беше в ръцете за месец, но по-тясно, по-дълго и тежко и копахме дупки за борчета.
След третия ден имах 18 мазола на едната ръка! Казват му чапа в родопския край.
Наложи се да ползвам ръкавици. :)
Останаха ми спомени, снимки и малко мускули :) а "дипломатическото" куфарче и стоте кинта, които превърнах във VEF 206 си изпяха времето :lol:

Аааа ... и няколко хиляди борчета , сега борове за материал на "демократите"

Вто Юни 11, 2013 9:27 am Профил
Аватар

Винету,Поразяващата ръка и ст.н.с. к.т.н. инж.Ганев седят в палатката и пушат.
Поразяващата ръка обявява,че отива на разузнаване,излиза от палатката,вън се чува тъп звук и той се прибира с насинено око без да каже дума.
Пак седят и пушат.
Винету обявява,че сега той ще иде на разузнаване,излиза,чува се пак тъпият звук и Винету се прибира мълчешком също с насинено око.
Мълчат и пушат.
След малко ст.н.с. к.т.н.инж.Ганев решава да се опита,излиза,чуват се два бързи тъпи звука и се прибира с две насинени очи.
Пушат мълчаливо замислени.
След половин час Винету се обажда сконфузено:
-Не разбрах само как моят бял брат успя да настъпи мотиката пред входа на палатката два пъти за толкова кратко време...

Вто Юни 11, 2013 4:54 pm Профил
Аватар

Случайно дочут разговор между младежи днес,пак ме втрещи и пак неочаквано.Най-първо умът ми отказа да го побере,после отчаяно се втурнах да правя....това, което правя ежедневно.Защото все още вярвам,че първите седем са най-важни и с надеждата,че нещо може и трябва да се промени.
Ето го и диалогът.
-Здрасти,Дани!Ти да не си тръгнал на училище?!
-Да.Що?
-Ми,не знам.Изненадваш ме.
-Що бе,аз обичам да правя щури и екстремни неща!!!

Бих добавила само
Училище:Децата сигурно са полудели!
За съжаление вината носим ние.

Miranda написа:

То това не е демокрация, а чалгаризация. Да е честита на младото поколение. :( Щото ние правим разлика, но много от тях - не. За тях е нормално.
Казват, че човек се приспособявал към средата на живот, за да оцелее... докато от толкова приспособяване престане да е човек накрая - кел файда, че е оцелял.

:hat:

Сря Окт 09, 2013 1:47 pm Профил
Аватар

Не може ли човек да излезе от този проклет град.
Да отпътува` какво ще кажеш` а? Помисли си че има други градове` също така пусти грозни и отчайващи.
От време на време през есента усещам че живеем в отровен град - сякаш от незапомнени времена тук е заринато нещо гадно и се процежда от земята бавно нагоре - и се изпарява и следва закона за вечния кръговрат` и пада отново от небето като мъгла. Злоба` завист` бедност` омраза` подлост` клевета` прекалена критичност - впрочем времето днес е чудесно - ясно` топло` лятно` прекрасно.
Но ако говорим сериозно` вярваш ли че може да се намери подобен град - толкова много злорадство` толкова много завист` вярваш ли че може да съществува град където мнозинството от хората изпитват огромна радост от нещастието на един човек? Казвам ти - те се прехранват` живеят от това - в лоши времена когато трябва да гладуват` тогава сучат от злорадството сякаш то е допълнителен запас` някаква захарна пръчка.
Вярваш ли че може да се намери някакво подобие на този град?
Зная разбира се че останалите градове са еднакви. Но аз те питам - виждал ли си подобие на този тук! Нарича се градът с голямото сърце` самия той се нарича - глупости. Кажи ми` помислял ли си някога колко много са тези които са минали оттук` пренебрегнати` третирани като кучета` мразени` подритнати - и пропаднали. И винаги измежду най-добрите - в този град с голямо сърце.

Пон Сеп 01, 2014 7:28 pm Профил
 [ 46 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5