Последно посещение: Сря Юни 28, 2017 5:35 pm Галерия Галерия   Дата и час: Сря Юни 28, 2017 5:35 pm

[ 272 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Следваща
Реалността в шоу-формат 
Автор Съобщение
Аватар

(View: Всички /В Темата)

Мнение Re: Реалността в шоу-формат
...

Последна промяна Илонка на Вто Дек 03, 2013 11:15 am, променена общо 1 път

Пон Окт 07, 2013 9:30 pm Профил
Sorceress
Sorceress
Аватар

Досега никога не съм крила, че ми харесва да гледам биги.
Смятам формАта за изключително интересен социален и психологически експеримент и не споделям мнението на някои "интелектуални среди", че няма какво да се научи от подобно предаване.
В този сезон много ясно се различават мъжките и женските характери, вероятно защото и едните и другите са много добре подбрани. Както винаги фаворита ми е мъж-Пламен.
Ще се опитам с по няколко изречения да опиша всеки от участниците(според моите критерии за "различност")

Пламен - симпатичен, интересен и непредсказуем, и е от персоните, които толкова харесвам и в живота - различен, предизвикващ и обичта и омразата на хората с еднаква лекота.

Мариан е предсказуем - с мъжете го раздава мъжкар, а пред жените печели със сексапила си. Нищо интересно.

Тервел също е доста предсказуем мъжкар. Изобщо не ме учуди, че "опика" Лияна пред публиката. Което поне за мен не е никаква проява на доблест, при положение, че самият той активно се включваше във фарса с фолк дивата...

Павел ми е приятната изненада в този формат, имах различно отношение към политика Чернев. Симпатичен ми е и бих искала да се задържи до края на формата.

Стойко - някак неестествено ми е това иначе много симпатично момче. Преиграва.

Мира - мило егоцентрично същество, което не знам как не предвиди, че публиката не си пада по привилегированите персони, а е социологът, който най-дълго сме виждали на екраните си.

Станка - тя е симпатяга и изпитвам огромно уважение към труда и постиженията и, но във формата ми е безинтересна.

Йоана - да си призная, често си мисля каква дрога употребява това момиче. Или не е изживяла пубертета си или си въобразява, че е интересна... аз не мога да преценя, но съм сигурна, че и тя не знае...

Лияна - типичнота красиво, жадно за любов момиче, което не прави разлика между обич и сексуално привличане... малко ми е тъжно като я гледам - красива кукличка на конци...

Иринка - не очаквах да видя нещо интересно още като я обявиха като участник. Тя е твърде тиха вода за такъв формат. Но преценките и за хората вътре, съвпадат с моите.

Ваня - огромно его и един тъжен, малък човек под него... и за нея ми е тъжно понякога.

За вече изгонените или добро или нищо... :lol:

Сря Окт 16, 2013 11:18 am Профил Галерия на потребителя
Sorceress
Sorceress
Аватар

И забелязах, че съм пропуснала Шамара... безличен ми е в шоуто и едва снощи, като започнаха номинациите се сетих за него :lol:

Така... номинациите "очи в очи" Ваня - очаквано аргресивна и жалка. Домашния майстор ме попита защо не се смея.
Ами защото не ми е смешно да наблюдавам колко долу може да падне човек с огромни претенции... и празна душа.
Тъжно ми е, че има такива хора-нещастни, озлобени и агресивни точно към онези, които смятат за слаби... о, не, не! Ирина не е слаб човек, тя е дама и е няколко нива над ванината команда, като човек, като жена, като психика и чувственост.
Никога не съм приемала реваншизма като нещо положително.

И така.
Очаквани бяха номинациите. Разбира се, че "гневът на мравките" ще се изсипят върху слоновете.
Нищо ново под старото слънце... :lol:

Чет Окт 17, 2013 7:41 am Профил Галерия на потребителя
Аватар

...

Последна промяна Илонка на Вто Дек 03, 2013 11:16 am, променена общо 1 път

Чет Окт 17, 2013 8:33 pm Профил

ама, Ел, не си права значи. ако си вкъщи, вземи го пусни, щото така получаваш информация от трета страна. :lol:
аз...също имам мнение вече за повечето, но някак си не смея да изказвам мнение, за да не засегна честта на родината. затова казвам, че нямам фаворит засега, ако ме притиснат (Еделвайс я няма вече, както каза Ел :lol:), може би бих избрала Пламен, или...абе, не знам.
Г-жа Червенкова ме кара да се срамувам, че е от Варна и въобще не я съжалявам.
Кюфтето Мишо ми иде да отида и да му плесна два шамара и му викам - Що се свиваш бе, келеш, що не си отворен като на митингите с бабичките, а, дрисльо?!?! :lol: абсолютна шушумига, при това като изпадне в псевдо ораторство е като радио - ни приема, само предава, но не е наясно какво точно.
Мира верно се доказва болезнено, но като цяло май болезнено освновно за нея самата. Е, такова нещо мога да разбера, дори да съжаля. Ама онзи дзвер Червенкова.
Ирина нищо не прави, но има много прилично поведение. Което на фона на простотията сред виповете я прави класа отгоре.
Мариан също е чутав за съжителство и е приятен.
Павел, не знам, аз лично започнах да го презирам леко. Нел ако ми подскаже нещо, което е имала предвид.
честно казано никой там не ми е роднина и не бих се засегнала, така че... :)

Пет Окт 18, 2013 4:48 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

Оооо, обсъждат се брадърчетата :))
Доста съвпадения откривам с вашите мнения, момичета.

Червенкова и Павел са ми почти непоносими. Подобно федфебелство като на първата и огромната неудовлетвореност и комплексарство на втория биха ме предизвикали точно, ама точно като Пламен да се държа.
Симпатизирам много на Мариан, Пламен, Ирина Флорин.
Тотално неинтересни са ми Мишо Шамара, Тервел, Станка. Известността им никак не им помага, за да им придаде колорит, поне не и в къщата.
Йоко и Лили са симпатяги, но женското още твърде младо в тях някак... не знам... както обичам да казвам - абе имат лимит, имат си таван, граница и не успяват да я надскочат, да я разчупят... леко предсказуеми са ми. Вероятно защото на моменти съм вървяла по пътя и на двете.
Стойко ме забавлява, но още като че ли не съм се заинтересувала в дълбочина от образа му.
Мира също ми е симпатична и искрено човечна по някакъв начин дори със слабостите й, които съм убедена, че са наистина доста дразнещи на моменти.
Харесвам предаването, дори и с обвинението, че всичко е нагласено, защото и аз като Нел обичам да наблюдавам човешката природа, взаимоотношения, сблъсъка и развитието на личностите и техните отношения.

Пет Окт 18, 2013 9:30 pm Профил Галерия на потребителя WWW
Аватар

...

Последна промяна Илонка на Вто Дек 03, 2013 11:16 am, променена общо 1 път

Съб Окт 19, 2013 6:37 pm Профил
Sorceress
Sorceress
Аватар

Ераклия написа:
Павел, не знам, аз лично започнах да го презирам леко. Нел ако ми подскаже нещо, което е имала предвид.
честно казано никой там не ми е роднина и не бих се засегнала, така че... :)

Разбира се, че ще кажа направо кое ме е впечатлило в Павел - Контрастът между гранд външност и малкото(недорасло) човече вътре в тази "обшивка". Не обличам в никаква емоция оценките си за участниците в биги, затова съм изненадана от сегашната си оценка. Винаги ми е приятно когато откривам, че човек е нещо много по-комплексно от това, което се вижда на пръв поглед. :) Бях останала с впечатление, че политикът Чернев е стабилен, непоклатим мъж, а във формАта виждам комплексирано, самотно, наедряло момченце, на което дори чувството за справедливост му бяга... Ще ми е интересно ако докрая останат Мира, Фюрерката Ваня, Пламен, Мариан, Ирина и Йоана. Мисля, че ще е наистина забавно да се позавъртят от двете страни на барикадите и без "гардове".
Но... това няма да стане...
За съжаление още довечера един от тях ще излети. Мисля, че изборът ще бъде между Ирина и Йоана.

Другият формат, който с удоволствие наблюдавам e X-фактор, там имам двама фаворити- Иван Радуловски и Нелина Георгиева.

Пон Окт 21, 2013 10:53 am Профил Галерия на потребителя
Аватар

http://www.youtube.com/watch?v=dAPefrCsEw8

Съб Ное 16, 2013 10:21 pm Профил

" А ДРУГОТО БРАШНО ИСКАШ ЛИ ГО?..." :lol: :lol: :lol:
тия се супер мега изроди! :satisfied: много голям брой събития научавам от тях. но и гледаните вече ми е приятно да ги гледам в господарите, докато се приспивам.
По отношение на брадъра, не знам защо този път изгледах почти целия сезон. "изгледах" е силно казано, полу гледах, полу слушах.
аз затова рядко започвам сериали, защото после ги следя. знам, че този който започва тази вечер, няма да го следя. време е да се прибера в езерото. :dance:
абе, аз не бих гласувала за победителя от онази вечер.
това преекспониране на спортистите от първия миг започна да ме дразни. в крайна сметка, ако ще си мерят медалите и по брой медали се избира победител в развлекателно шоу, ами да си организират олимпиада и да махат останалите.
не смея да казвам много против, защото сума ти хора го приемат като държавна измяна, ако кажеш нещо против авторитетите в спорта.
обаче....боксьорът ми се срина, защото ми се стори, че е шушумига.
Станка все повтаряше - "аз не се срамувам, че съм от село." аз лично си мисля, че това, че е от село е последния й проблем. даже, никакъв.
проблемите са й съвсем други и не бих гласувала за нея.
От последните останали сигурно бих избрала Мариян.

Пон Ное 18, 2013 4:13 pm Профил Галерия на потребителя
 [ 272 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Следваща