Последно посещение: Нед Ное 19, 2017 7:49 pm Галерия Галерия   Дата и час: Нед Ное 19, 2017 7:49 pm

[ 272 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 24, 25, 26, 27, 28  Следваща
Реалността в шоу-формат 
Автор Съобщение
Sorceress
Sorceress
Аватар

(View: Всички /В Темата)

Мнение Re: Реалността в шоу-формат
Спокойно, този път напълно споделям мнението ти. За Станка Златева. Но аз и не исках да я виждам в биги.
Не че някой ме пита де :lol:
Но Пламен си ми остана фаворит докрая. Аз съм тъпа и упорита, дори и да е куц коня, щом съм заложила на него, няма мърдане :lol:

Пон Ное 18, 2013 8:03 pm Профил Галерия на потребителя
Tinkerbell
Tinkerbell
Аватар

Понаваксах със сериите от Х фактор. Много професионално и градивно предаване, и жури.
Няма да казвам кой ми е фаворит, че да не му отрежа пътя. ;)

Съб Ное 30, 2013 11:52 pm Профил Галерия на потребителя
Sorceress
Sorceress
Аватар

:( На мен за Иван ми е много мъчно. Един прекрасен мъжки глас. Надявам се да направи кариера.
Не разбирам защо толкова толерират Наско обаче, единствен Иван можеше да импонира на страхотните женски гласове, които останаха - Нелина, Ана-Мария, Теди и Жана.

Сря Дек 11, 2013 8:35 am Профил Галерия на потребителя
Tinkerbell
Tinkerbell
Аватар

То е ясно кой гласува за него. Но е крайно време вече да напуска. Не може да откара до финала само с едното рапиране.
Общо взето, момчетата са доста по-назад от момичетата като гласова подготовка.
И четирите девойки са силни. Мисля обаче, че най-малката и донякъде Нелина все още са на етапа подражание на Агилера и другите звезди. Трябва им време да се намерят.

Чет Дек 12, 2013 7:07 am Профил Галерия на потребителя
Sorceress
Sorceress
Аватар

И специален поздрав за всички, които гледат българското издание на Х-фактор.

Жана с една много любима моя песен на Майли Сайръс

чакам с нетъпрение концерта довечера, макар и вече без Иван Радуловски

Чет Дек 12, 2013 2:41 pm Профил Галерия на потребителя
Tinkerbell
Tinkerbell
Аватар

Взех да не приимам вече... след като това е вид конкурс и участващите се оценяват чрез сравнение помежду им, не виждам какво сравнение може да има между двете момичета, които издухаха залата с глас, диапазон, танци и какво ли не, и рапиращия на един тон, колкото и да е прекрасен Наско. Много е добро и хубаво момчето, ама им диша праха, като е за пеене.
Както и да е, един ще спечели. Другите спечелиха с това, че ги показаха, и който трябва ги е видял, надявам се. Оттук нататък е истината - кой ще успее да се наложи на сцената и на музикалния пазар, не винаги е спечелилият.

Пон Дек 16, 2013 7:02 am Профил Галерия на потребителя
Sorceress
Sorceress
Аватар

И аз така се надявам, Мире.
Защото се разплаках като си тръгнаха Нелина и Теди. Е, просто няма и една точка, по която младежът да е на допирателна с тях. Тези момичета имат гласове за световната сцена, а на милото момче дори гласът още не е мутирал...
Много, много съжалявам, че форматът позволява такава гавра. :( И много, много се надявам, че прекрасните гласове и артистичност са оценени от който и където трябва.

Пон Дек 16, 2013 10:14 am Профил Галерия на потребителя
Аватар

Аз пък бях за Наско. :)
Защото ми е различен.
Отвсякъде ми е различен, и естествен, и готин, и със собствен си стил и определено нямам против да е пример за подражание на тинейджърите.
Също като Ангел, Моисей и Рафи.
Тинейджърите в Бг имат нужда от своите идоли.
Наско има потенциала и качествата да бъде такъв.
Още повече, че е факт - този стил е музиката на днешното поколение, а у нас няма кой знае колко добри чмузиканти, които да го могат това.

Сря Дек 25, 2013 8:56 am Профил Галерия на потребителя WWW

аз пък имам друго питане.
признавам си, че малко късно се загледах в Х-фактора въобще, но като цяло съм в течение.
направи ми впечатление, че тази година участваха много и много талантливи деца. направо съм възхитена.
обаче един въпрос ме човърка, в крайна сметка равнопоставени ли са?
не е ли необходими да има някакви по-конкретни условия за участие.
защото едни идват от сцената, с години опит, школувка и тн, а други - направо от улицата, само с таланта.
ей с това не съм наясно.

Сря Дек 25, 2013 12:11 pm Профил Галерия на потребителя
Sorceress
Sorceress
Аватар

Конкретни условия има в конкурсите, Ракли.
Това не е просто конкурс, а трамплин, за който го уцели разбира се. Истинското "състезание" започва след Х-фактора и който оцелее.

Виталка, не харесвам този стил, макар да ми е ясно, че бързото говорене в такт не е лесна работа. На пръсти се броят истински добрите рап-парчета и обикновено заслугата е най-вече в основната мелодия и бек-вокала/истите, а рапърът е за колорит. Разбира се, приветствам опитите на Наско и да пее, но точно там хич, ама хич не го бива... все още. А това, че е умно, красиво и добро момче не го отричам. Но Ана-Мария и Нелина са също е умни, красиви и неверотно талантливи момичета, които имат смелостта да пеят песни на най-великите гласове в света - Кристина Агилера, Марая Кери, Уитни Хюстън, Селин Дион и т.н. Певици, които също не допадат на масовката, за която е по-лесно да слуша Еминем(например)... но няма база за сравнение, разбираш ли? Никаква! Нямам нищо против Еминем, дори харесвам няколко негови парчета, но не мога да го сравня с Агилера(например), все едно е да сравнявам чалга песен с ария от някоя опера, два свята са, коренно различни.

Всъщност се радвам, че Жана спечели, макар да го знаех предварително. Тази година реалити форматите бяха твърде прозрачни и победителите се знаеха :lol:
Като в живота.
Разбира се!

Нед Дек 29, 2013 8:00 pm Профил Галерия на потребителя
 [ 272 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 24, 25, 26, 27, 28  Следваща