Последно посещение: Сря Авг 23, 2017 11:59 am Галерия Галерия   Дата и час: Сря Авг 23, 2017 11:59 am

[ 46 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страховете, когато споделим и приемем... 
Автор Съобщение
Sorceress
Sorceress
Аватар

(View: Всички /В Темата)

Мнение Re: Страховете, когато споделим и приемем...
Цитат:
та... сигурно защото като нас знаят "и това ще мине, сине!" ама О'време го съзнават , преди още да са се ... от страх

От личен опит знам, че е така. Преди се страхувах от загубата на любимите. Явно зотова животът ми стовари три удара за няколко месеца. За да прогледна. За очевидното.
Не че ми беше лесно. Никому не го пожелавам.
Но в момента с усмивка си спомних една реплика на Ракли към мен: Все така да ми вървяло... :lol: {}

Сря Дек 14, 2011 8:12 am Профил Галерия на потребителя

Баси изрода, дето съм! :evil: :evil: :evil:
само дето съм убедена, че съм го казала след някакви други приказки, не след това, което тук научавам, че толкова набързо си изгубила толкова хора, Нел.

все още не познавам човека, който може да ме вдъхнови за подобно пожелание. самата аз съм го преживяла, въпрос на приоритети в близостта, но въпреки това.

Съб Дек 17, 2011 2:11 pm Профил Галерия на потребителя
Sorceress
Sorceress
Аватар

Спокойно де. Не видя ли емотиконите? {}
Няма как да знаеш какво ми се е случило(или ми се случва) като самата аз не афиширам и не драматизирам нито семейния, нито личния си живот. Не обичам да подарявам болка на хората.
Относно близостта. За родители става дума. Баща ми и свекърва ми си отидоха внезапно в рамките на 40 дни. Татко - инфаркт, майка(защото за тези 24 години наистина беше втора майка за мен) - масивен инсулт. Свекър ми умираше от рак на простата в този момент. Ние с Вася се грижехме за него...
Ето... вече знаеш.
Е, много още неща има в живота ми... и въпреки тях обичам живота и уважавам смъртта. Защото живота ме учи как да обикна смъртта(знам, че тук ще има високо вдигнати веждички :lol: {}), а смъртта ме учи как да уважавам живота-моя и на другите хора.
И да не се страхувам.
За да не го пропилея.

п.п. Нещо подобно бях казала, когато ти ме посъветва да внимавам пред кого го говоря, да не е наскоро прецакан от живота, че да не ме нацели...(приех го като физическа разправа :lol: )и дано все така да ми върви. Тогава ти отговорих, че съм човек и от нищо не съм застрахована като всички други хора.(не ми се рови за точните цитати)
Знам, че виждаме и разбираме нещата по различен начин. Това винаги ме е възхищавало. Това, че едно и също нещо може да бъде толкова различно в "очите" на различните хора.

Съб Дек 17, 2011 5:39 pm Профил Галерия на потребителя
Tinkerbell
Tinkerbell
Аватар

Съжалявам, Нелко. :( Мир на праха им. Много е тежко за един, камо ли за трима. И после не ми казвай, че не си силна. :bear:

Нед Дек 18, 2011 9:13 am Профил Галерия на потребителя
Аватар

Потомъче` помни завета на своя предтеча: Страхът е взел повече жертви отколкото меча.

Нед Дек 23, 2012 6:35 pm Профил

един ден умирах съвсем истински, Хаус. обаче миг преди да се срина напълно осъзнах, че най-вероятно умирам от страх, а не от физическия проблем, и внезапно за някакви 10-15 минути се постабилизирах значително, и с времето взех, че се и оправих напълно. :lol:
но това не променя факта, че бях на път да умра от страх и най-вероятно щяха да обвинят нещастния ми сърдечен мускул за това.

но от друга страна нещата, които пропускаме поради страх, който маскираме като предпазливост са само хипотетични ползи.

затова и ги преглъщаме по-леко.

защото не знаем какво сме изгубили.

Нед Яну 27, 2013 3:35 pm Профил Галерия на потребителя
 [ 46 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5