Последно посещение: Чет Ное 23, 2017 1:06 pm Галерия Галерия   Дата и час: Чет Ное 23, 2017 1:06 pm

[ 670 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 67  Следваща
Мислите ми... 
Автор Съобщение
Аватар

(View: Всички /В Темата)

Мнение Мислите ми...
...загубиха се.Мина ми такава,честно.Ама или не намери къде да се спре или щото минавах покрай трансформатора,нещо се пренатегна напрежението.Не знам.
Вървя си ей така от магазина към къщи и се разминавам с момче и момиче.Вярвайте ми,не исках да ги чуя.
Тя -Ами,изнервих се,защото ти не ми обръщаш внимание,за това се изнервих.Много, щото не се сещаш за мен,това страшно ме изнервя.Ама,въпреки това ти прощавам.Но съм изнервена!
Какъв фалцет извади това девойче,много нервна днешната младеж.Премяташе едно портмоне в ръцете си.Разминахме се.
Бясна чалга от един балкон в дясно.В ляво други две девойки до една кола,прозореца отворен.Не видях кой е вътре,но движенията на едната надминаваха тези на Мадона по време на концерт.Мълчаха си.Явно това беше езика на тялото.Да му се не види.
Подминах ги и установих колко съм благодарна,че не чуваме и мислите на хората.Представяте ли си какъв ад щеше да е?

Някой да си мисли нещо хубаво?

Мъдростта не винаги идва с възрастта, понякога възрастта идва сама...

Съб Дек 04, 2010 4:33 pm Профил
Sorceress
Sorceress
Аватар

Мнение Re: Мислите ми...
Мислите на хората не чувам, но емоциите им... понякога чувам доста драматично.
Ад е.
И е рай.
Ад, защото често има разминаване между думите на хората и това, което чувстват... И боли от това. Много. Не мен. При мен е временно, докато се оттърся от чуждата емоция.
Рай е, защото много пъти съм наясно с картинката. Думите лъжат. Мога да изслушам тиради... и да не повярвам в нито една дума, а мога да не чуя и дума... и да повярвам в емоцията.
А моите мисли... имам си любимо убежище, в което се спасявам когато ми натежи от гроздовете мисли. Това е един мъничък свят. Само мой. В него е тихо, спокойно, ухае прелестно, топло, светло, цветно... И ме кара да се усмихвам. В него не мисля, просто дишам и като се надишам се връщам в големия свят. При мислите. Моите и на хората.
Има хора с приказни мисли, Криси. :|
Просто трябва да ги чуем.

Съб Дек 04, 2010 5:02 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

Работил съм на компютъра цяла нощ,главата ми пулсира от болка,очите ми се премрежват.Огромният пепелник на бюрото ми прелива от фасове,нямам представа колко кафетата съм изпил.Климатика се задъхва от количествата цигарен дим.Принтера е избълвал хартии колкото от една малка дъждовна гора в Амазония.Навсякъде е тъмно,светят само сините светлинки през прозрачният капак на компютъра,буквите на клавиатурата,мишката,мауспада и монитора.Малки сини пламъчета.Свети Елм ми е дошъл на гости...Не е,бе,лигавя се,у дома никой не идва.Щото моят дом е моята крепост.Или нещо друго.Някъде около съмване е.Всеки момент ще започнат да се чуват шумовете на градския транспорт.Но имам по усет около двайсетина-трийсет минути.Време за мен.Мога да помечтая какво би било,ако...Или какво би било,ако...Правя поредната каничка кафе,сипвам си в чашата и машинално паля поредната цигара излегнат на креслото.Пускам Терънс Трент Д'арби или както му е сега името...голем е лигльо,ма много хубаво пее.Ма е голем лигльо.След малко ще трябва да почна да се подготвям за новият ден,работата,срещите с куп досадници,двама-трима готини пичове,които,естествено,не работят в моя отдел.И страшно красивите ми три колежки.Поразително красиви,като изящни порцеланови статуетки.Красиви,студени и кухи.Какво ли би било,ако качвайки се в колата подкарам направо докато ми свърши бензина?Да се срещна с нови хора,да видя нови градове,нови улици.Дали ще се почувствам по-добре?По-жив,по-пълен,по-...Бе някак другояче.В някакъв друг живот.Мамка му,ще го направя!Ще го направя!
Ама утре,щото трябва да тръгвам за работа.При...а,вече казах при кого и за какво.Добре дошли в месомелачката и успешен ден.

Последна промяна biker на Нед Дек 05, 2010 8:15 am, променена общо 3 пъти

Съб Дек 04, 2010 5:10 pm Профил
Аватар

Имам уникалният талант да подвеждам хора - никога не е съзнателно.
Излъчвам нещо, а аз самата не вярвам в себе си.
Мога да изпиша 2 или 3 стр. в обяснения кое как става.
Ма има ли смисъл и полза.

Виждам нишката как изтънява и се прекъсва

Аз мога!

Съб Дек 04, 2010 5:24 pm Профил Галерия на потребителя
Sorceress
Sorceress
Аватар

Байк ме подсети за "ако"...
Няма да излъжа ако кажа, че поне от десет години нямам мисъл, която да започва с "ако". Защото "ако" е най-лъжливото копеле в света на илюзиите. Защото ме подлъгва да изградя кула и когато се срине с трясък и ме засипе... милиардите "ако"-та се забиват в мен като зли нокти и ме късат на мънички парченца...
Затова го отписах от домовата си книга. Има сега, има в този момент и няма "ако"...

Съб Дек 04, 2010 5:28 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

Много е готино,палиш и тръгваш.След цялата напрегната седмица,след крясъците на нашия,след напрежението и решенията,идва събота.Събота обаче за мен е работен ден и така и така нещо трябва да се прави си намерих един дистрибутор в Вълчи дол.Не е далече,но е на някъде.По тоя път е селото дето си го харесах.Тишината.Днес взех една приятелка с мен,на екскурзия.Пяхме в колата..."Сбогом дано си щаслива,утре далече от мен..."
Защо ли обратния път винаги е по къс?

Ослушвам се Нел,ослушвам се.

Съб Дек 04, 2010 5:45 pm Профил

Напоследък не мога да уловя мислите си.
Като подивели са. Като кокошки, миг след като ястреб е минал съвсем ниско над светаята им светих.

Скоро очаквам късо съединение, пушек, гръм...и после се надявам, когато всички отломки се сринат обратно, да успея да сглобя поне една мисъл от тях.

В момента улавям само ако-та. Много, безкрай. Всичко друго е неясно.

Пон Дек 06, 2010 2:11 pm Профил Галерия на потребителя
Sorceress
Sorceress
Аватар

Най-неприятните мисли са въпросите, започващи с "Защо".
"Защо"-то няма движение, застой е, въртене в кръг и затягане на примката.
Около собствените ни шии.
"Защо"-то предполага отговор от някого другиго, обяснение. А често такова няма. Или и да има... то не е истината. Повечето пъти се крием зад лъжливи обяснения. Ама аз... понеже... тъйкато... защото...
Последният път, в който се опитах да обясня свое действие... разбрах колко съм смешна и жалка... пред себе си... Това е коронният ми, клоунски номер :lol: Да се видя в огледалото с размазаната клоунска маска. Смазан човек... зависим... от себе си.
Следва сваляне на грима. Грижовно. Бавно. Милостиво.
И... вече в огледалото има две усмихнати, леко тъжни, но усмихнати очи.
А мислите ми стават като детски хвърчила. Нарисувани с обич и изпратени. Накъдето и да отидат. Все ще са заредени с обич.

Сря Дек 08, 2010 9:53 am Профил Галерия на потребителя
Princess
Princess
Аватар

Лъжата има криви, патрави крака и когато ходи се клатушка. Забелязва се от всички. Някои се правят на разсеяни. Други й се присмиват. Трети я съжаляват. Има хора без лица. Те обличат чуждата емоция, хранят се с чуждите мисли. Живеят нечий чужд живот.
Като кифлите на sladko_kote_f, дето искат да са мацки.

Но както се казва в една популярна реклама: Не става само с ядене....

Продължението го знаят всички.

Сря Дек 08, 2010 11:58 am Профил Галерия на потребителя
Аватар

Много ми е несериозно мисленето тази вечер.Покрай музиката попаднах на един форум. :satisfied: Темата е "Излагаций"

Цитат:
Един път са бех напукала с шкембе чорба, ма баш къ си трева - с много оцет и чесън. Ич не съобразих, че следобеда бех на кормуване . Апа инструкторчето едно убаво, синеочко (бре па са не даваше бе, макя му дееба ). Мали, цел час стисках уста, ма па съм са нагримосала и наконтила, апа иначе лъхам на зла гад. Викам си, мали, дано да не ма напъне отвътре да са оригна, че ча тогава ша изфърча от колата с писъци и съм ти ебала и книжка и све.

:satisfied:

Две комшийки се карат...и едната кълне.
-Да те фане крастата, като се драпаш у вазе да се чуе у назе.

Чет Дек 09, 2010 8:55 pm Профил
 [ 670 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 67  Следваща