Последно посещение: Сря Юни 28, 2017 5:36 pm Галерия Галерия   Дата и час: Сря Юни 28, 2017 5:36 pm

[ 670 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 63, 64, 65, 66, 67  Следваща
Мислите ми... 
Автор Съобщение
Sorceress
Sorceress
Аватар

(View: Всички /В Темата)

Мнение Re: Мислите ми...
Хм... явно съм напълно оглупяла, дотолкова, че дори няма да питам :lol:
Моят отговор е, че тримата малоумници трябва да си платят удоволствието да бъдат в центъра на прожекторите. Точка!
Като данъкоплатец отказвам да плащам за прищевките на някакви си сукалчета, към които не питая и грам съпричастност. Нито грам. Точка!
Това тяхното е престъпно малоумие. И дълбоко се съмнявам в "изгубването им", дълбоко и то не след като се върнаха живи и здрави, а още на втория ден от акцията за спасяването им когато слушах и малкото, което казаха хората от спасителния екип.
За мен тези малчовци са просто едни търсачи на слава. Е, прославиха се! Като пълни олигофрени!
Какво пък. И това е слава.

Пет Май 23, 2014 8:34 am Профил Галерия на потребителя
Аватар

чета за разгрома на Бразилия о футбол,
гледам снимки
пълна драма
та се чудя - как може човек да се вживее в спорт?!?
нямаш ли други национални каузи/интереси, че трябва да правиш драми от некви си дет играят с два вързани крайника?!

Никога няма да мога да разбера хората които се вживяват по какъвто и да е спорт.
Да, има тръпка особено когато е на "кантар" и любимия отбор спечели, но дали всеки който побеждава е по-добрият?

Сря Юли 09, 2014 8:59 pm Профил
Аватар

Има случки без думи, които звучат повече от многото написаните думи в "Ана Каренина"
не че оспорвам гения на Толстой, просто ми е по ценно онова до което се докосвам в живота с мислите и сърцето си.
Освен всичко това е по жизненено утвърждаващо се.
Да, има моменти когато сме в нокдаун и лазим в лепкавата кал, и след това има един период на отърсване, постепено - капка по капка.
И после изниква възможноста, която не е нищо повече от проверка на сърцето - доколко правиш, това което правиш с ясни намерения, и доколко ти стиска да устоиш себе си.
Всъщност седнах да изложа ( :lol:) мислите не заради това което писах, а за всичко онова което не мога да изкажа с думи.
Благодаря ти, че преди време ми се довери, и ми даде шанс, сега, да видя преобразяващата сила да обичаш, и да си обичан!

http://vbox7.com/play:31fcda5b

Чет Юли 10, 2014 10:00 pm Профил
Аватар

Винаги съм снимала за мой си кеф, ако някой хареса снимките ми не се лаская.
По себе си зная колко много не харесвам утвърдени имена, и колко много си припадам пред някоя абсолютно аматьорска снимка.
Никога не взимам на сериозно снимките които правя (даже често цели папки летят към коша)...обаче се изненадах от себе си когато ми се бъгна паметта на фотото със снимки от рождения ден на племеницата ми....ееее идеше ми да се захапя отзаде!!! и баща й снимаше, но на мен ми липсват и продължава да ме е яд за МОИТЕ си снимки!

Сря Юли 16, 2014 8:06 pm Профил
Аватар

Мисля си,колко ме разтревожи майка ми и си мисля как нищо не мога да направя от разстояние. И как в една определена възраст хората пак се превръщат в деца.

Мъдростта не винаги идва с възрастта, понякога възрастта идва сама...

Пет Юни 05, 2015 4:51 pm Профил
Аватар

Фенка бях на Слави когато беше в Ку-ку, и имаше рубрика в едно радио от 8.50 до 9.00. Беше нещо ново, различно и забавно.

После се разви по начин, който не ми хареса.
Та, за това чак след 6 години гледам този клип и не мога да повярвам каква е цената???

Вярно е, че хляба и сиренето са с пари, обаче как се продава онова което е докоснато от Бога?

Съб Авг 15, 2015 8:28 pm Профил
Аватар

Колко хора останаха от тези,които отказват жизненоважни неща ако преценят,че са против принципите им?

Нед Авг 16, 2015 11:08 am Профил
Аватар

днес си спомних това интервю:

"...На мен ми липсват сега 90-те. Те са отпреди 20 години. Отдавна си пиша в тефтери и наскоро се зарових из тефтерите оттогава - мислех си защо ми липсват 90-те. Защото имаше ясни разграничителни линии, което ми се струва много важно за етиката. Тогава не можех да си представя да се съюзя с хора с друга естетика, и сега не бих приел. Там имаше едни етически и естетически битки, които сега не биха могли да се случат поради тоталното размазване на тези граници. Оттогава си имам едно тефтерче с откази и знам какви неща не бих направил. Предавания, в които не бих участвал. Медии, за които не бих дал интервю. Това беше по-лесно през 90-те. Сега, когато виждам, че близки хора правят тези компромиси, се чувствам по-тъжно и самотно. Чувствам се непринадлежащ."

http://www.spisanie8.bg/%D1%80%D1%83%D0 ... D0%B8.html

Нед Авг 16, 2015 10:07 pm Профил
Аватар

Защо съм търсил понякога и не само понякога, а често – планината? Защото, вървейки в планината човек среща пред себе си нещо, което се вижда, нещо, което е обективно, нещо, което е реално и разчитайки на себе си, на своите сили, той може да го преодолее, да го превъзмогне и да продължи напред. И да бъде чист, да бъде сигурен в себе си, да бъде уверен, че е постъпил както трябва, че е постъпил истински. Че не е направил компромис със себе си, че не е объркал нещата, ще бъде сигурен и в приятелите си, които няма да го упрекнат в нищо. Може би затова обичам и планината. Винаги съм жадувал за тези стихии… Сякаш никога не съм живял в спокойно застиналия свят, който се е спотаил в краката ми безкрайно надолу, някъде много далеч и отдавна.

Людмил Янков.

Е,аз нямам живи приятели.Това не ме прави човек без приятели.
По-скоро ме прави непринадлежащ телом.
Байно загина лани на Вратцата.
Сега имам да паля още една цигара със свалена шапка пред паметника на Втора тераса и още една свръзка,когато започне Голямото катерене.
Щастлив човек съм аз.

Нед Авг 16, 2015 11:19 pm Профил
Аватар

да кажа нещо за приятелите -
когато си горе сваляш всички маски, доближаваш се възможно най-блзико до себе си, до това което си.
обаче тук, в долния свят си е************ ето, за това наричам прител този, с който съм в хармония тук.

Вто Авг 18, 2015 2:40 pm Профил
 [ 670 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 63, 64, 65, 66, 67  Следваща